Kolay Yapılan Örgü Patik Modelleri

Kolay Yapılan Örgü Patik Modelleri
Kolay Yapılan Örgü Patik Modelleri

Hepimiz için kış ayları daha farklıdır. Özellikle sıcaklık hissedeceğimiz şeyleri yapmaya ve giymeye özen gösteririz. Bu neden ile ben de sizler için sımsıcak örgü modellerini derlemeye çalışıyorum. Farklı şekillerde karşımıza çıkan bu modeller, hepimizi çok daha etkin ve belirgin bir şekilde etkiyecek türden. Özellikle benim çok sevdiğim örgü patik modelleri ile sizler de inanılmaz keyifli ve harika bir kış geçirebilirsiniz. Bu modeller genelde kolay yapımları ile dikkat çekiyorlar. Özelliklerine baktığınızda iki şişle, tığla ya da beş şişle örülebilen modeller var. Bu eşsiz ve inanılmaz modeller, her bakımdan özel ve eşsiz sonuçları alabilirsiniz. Bu rengarenk modeller ile sizler de çok farklı bir sıcaklık hissedeceksiniz.

Bloğumda da sıklıkla yer vermeye çalıştığım bu modeller, ciddi anlamda beğeni kazanıyor. Sizler için derlediğimi yeni modeller ise gerçekten şık. Babet tarzı patikler bu sene de ciddi anlamda kullanılacak. Ayrıca beş şişle öremiyorsanız, iki şiş ile örebilir, nakış yapamıyorsanız, düz örgü yaptıktan sonra işleme yapabilirsiniz. Ayrıca farklı örgü patik modelleri sayesinde çok kullanışlı ürünler elde etmeniz mümkün. Mesela bot tipi olanları ben çok seviyorum. Ayağı daha iyi kavradıklarından dolayı gerçekten başarılı uygulamalar olarak karşımıza çıkıyorlar ve çok kullanışlılar. Özellikleri bakımından etkileyici, rengarenk yapıları ile de dikkat çekiciler. Etkin bir kullanım için sizler de modelleri inceleyebilirsiniz.

Sitede bazı modellerin resimli ve detaylı anlatımlarını da bulmanız mümkün. Bu harika modeller arasında sizler de çok farklı ve güzel bir kış geçirebilirsiniz. Bay, bayan ve çocuk patikleri farklı kategorilerde ele alınabilir. Bu neden ile ben sizlere bayan örgü patik modelleri için bir koleksiyon hazırladım. Detayları daha net görebilir, daha başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yaratıcı bir şekilde karşımıza çıkan bu modeller, artık iplerin de değerlenebileceği türden. Ayrıca sizlere sunulan bu modeller, yün ipler kullanılarak yapıldığında inanılmaz özel ve keyifli olacaklardır. Her bakımdan eşsiz, beklentileri karşılayacak olan bu modelleri hemen inceleyebilir, sizler de anında yapmaya başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller için de ayrıca yorum yapabilirseniz, sizler için yapılışlarını paylaşabilirim.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı