Ana Sayfa Hobi Kolay Havlu Kenarı Yapımı

Kolay Havlu Kenarı Yapımı

havlu kenarı yapımı
havlu kenarı yapımı

El işini sevmeyen bayan sayısı kesinlikle azdır. Farklı şekillerde karşımıza çıkan el işleri geleneksel olarak dünden bu güne gelen en güzel el emekleridir. Bugün teknolojinin de sunduğu nimetler ile havlu kenarı yapımı ve aşamalarını videolu olarak sizlere aktarmak istedik. Bu harika kendin yap sitemizde bulunan değişik ürün ve modeller ile kendiniz için farklı şeyleri sizler de rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu bakımdan sitemizde en özel ve en inanılmaz ürünlerin projelerini bulabilirsiniz.

Çeyizlerin ve evlerimizin vazgeçilmesi olan havlu kenarları özel ve farklı şekillerde yapılarak, görselliği üst seviyede yansıtan ürünlerin başında geliyorlar. Bu farklı ve özel ürünleri yapmak isteyip de nasıl yapacağını bilemeyenler için video anlatımlı havlu kenarı yapımı projemizi yayınlıyoruz. Uygun bir ip ve tığ bu işlem için yeterli olacaktır. İşlemlerin nasıl yapıldığını görebileceğiniz videomuzda, hiç zorlanmadan etkili bir biçimde sizler de en özel şekilde bu modeli yapabileceksiniz. Farklı renklerde de uygulayabileceğiniz bu modelimizde tırabzan, zincir ve sık iğne kullanılıyor. Bir bütün olarak örülen bu model, dilimli bir motif havası ile oldukça tercih edilen bir modeldir.

Örümü kolay olmasına karşın oldukça da şık olan bu model, farklı ürünler içinde kullanılabilir. Bir battaniye, yeleklerinizin eteklerine ya da başka bir ürüne oya şeklinde monte edilebilmektedir. Videomuzu izleyerek en detaylı şekilde havlu kenarı yapımı aşamalarını sizler de inceleyebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz ve beğendiğiniz bir havlunuzun kenarına bu tarz bir oya yaparak, etkili sonuçları almanız mümkün. Ayrıca bu hoş modeli birçok havluda uygulayarak, sevdiğiniz insanlara el emeğiniz şeklinde hediye etmenizde mümkün. Birlikte örüldüğü için en fazla iki renk ile bu modeli yapabilirsiniz. Özellikle beyaz ip ile harika bir gipür havasında duran bu özel modeli hemen izleyerek sizler de yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here