Örgü Videoları

Kolay Hasırdan Çanta Yapımı

Kolay Hasırdan Çanta Yapımı
Kolay Hasırdan Çanta Yapımı

El işi ile kendi kullanacağınız özel aksesuarları yapmak kadar zevkli bir şey daha yok sanırım. Bu durumun birçok avantajını da sayabiliriz. En önemlisi de benzersiz ve eşsiz olmalarıdır.

İşte tam da bu noktada, yaz için kullanıma uygun, benzersiz ve inanılmaz bir model yapımını sizlere sunayım dedim. Özellikle ilgi gören örgü çanta modelleri açıklamalı olacak şekilde sitemde yer verdiğim konular içinde. Hatta işi biraz daha geliştirerek, sizlere beğendiğim modellerin videolarını da sunmaya başladım. Ekonomik ve sadece sizde olacak bu harika modeller sayesinde, bu yaz havanızın bir başka olacağını düşünüyorum.

Hasırdan Kolay Çanta Nasıl Yapılır?

Bu hoş modelin yapımı için seçim yapacağınız ip hasır ip olmalıdır. Bu şekilde otantik ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Oldukça kolay olan hasır çanta yapılışı zevkli ve kısa sürede yapabileceğiniz bir el işi modeli.

Model seçiminde aslında serbest kalmanız da önemli. Videoda verilen model ya da kendi sevdiğiniz, uygun gördüğünüz ya da hızlı şekilde yapabileceğiniz bir model ile dikdörtgen bir parça elde etmeniz yeterli olacaktır.

Hasırdan Çanta Yapımı
Hasırdan Çanta Yapımı

Çantanızı örerken isterseniz iki tarafını örgü yapabilir, dilerseniz arka yüzüne kendir kumaştan dayanımlı bir astar yüz yapabilirsiniz. Bu da tamamen sizin isteğinize kalmış bir konu.

Fermuar alırken metal dişli seçerseniz, daha sağlam ve kullanışlı bir çanta elde edebilirsiniz.

İlk aşamada kumaştan çantanızı yapıp, üzerine ördüğünüz modeli ekleyebilirsiniz. Bu modeli dilerseniz danteller ile de elde etmeniz mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı