Ana Sayfa Örgü Videoları Kolay Hasırdan Çanta Yapımı

Kolay Hasırdan Çanta Yapımı

Kolay Hasırdan Çanta Yapımı
Kolay Hasırdan Çanta Yapımı

El işi ile kendi kullanacağınız özel aksesuarları yapmak kadar zevkli bir şey daha yok sanırım. Bu durumun birçok avantajını da sayabiliriz. En önemlisi de benzersiz ve eşsiz olmalarıdır.

İşte tam da bu noktada, yaz için kullanıma uygun, benzersiz ve inanılmaz bir model yapımını sizlere sunayım dedim. Özellikle ilgi gören örgü çanta modelleri açıklamalı olacak şekilde sitemde yer verdiğim konular içinde. Hatta işi biraz daha geliştirerek, sizlere beğendiğim modellerin videolarını da sunmaya başladım. Ekonomik ve sadece sizde olacak bu harika modeller sayesinde, bu yaz havanızın bir başka olacağını düşünüyorum.

Hasırdan Kolay Çanta Nasıl Yapılır?

Bu hoş modelin yapımı için seçim yapacağınız ip hasır ip olmalıdır. Bu şekilde otantik ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Oldukça kolay olan hasır çanta yapılışı zevkli ve kısa sürede yapabileceğiniz bir el işi modeli.

Model seçiminde aslında serbest kalmanız da önemli. Videoda verilen model ya da kendi sevdiğiniz, uygun gördüğünüz ya da hızlı şekilde yapabileceğiniz bir model ile dikdörtgen bir parça elde etmeniz yeterli olacaktır.

Hasırdan Çanta Yapımı
Hasırdan Çanta Yapımı

Çantanızı örerken isterseniz iki tarafını örgü yapabilir, dilerseniz arka yüzüne kendir kumaştan dayanımlı bir astar yüz yapabilirsiniz. Bu da tamamen sizin isteğinize kalmış bir konu.

Fermuar alırken metal dişli seçerseniz, daha sağlam ve kullanışlı bir çanta elde edebilirsiniz.

İlk aşamada kumaştan çantanızı yapıp, üzerine ördüğünüz modeli ekleyebilirsiniz. Bu modeli dilerseniz danteller ile de elde etmeniz mümkün olacaktır.

Açıklamalı Hasırdan Çanta Yapımı Videosu

İşin tüm teknik ve detaylarını aşağıda ki videoda bulabilirsiniz. Sizler için seçtiğim ve çok kullanışlı olan örgü plaj çantası yapımı aşamaları, güzel bir şekilde videoda aktarılmış. Farklı çanta ve el işleri seçenekleri için diğer kategorilerime de bakmayı ihmal etmeyin.

Kaynak: https://youtu.be/a_zVAlf5UdU (Yasemin Özdemir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here