Kolay Çivili Kasnak Modelleri

Kolay Çivili Kasnak Örnekleri
Kolay Çivili Kasnak Örnekleri

Selamlar arkadaşlar; hanımların işini görecek farklı bir çeyizlik üründen söz etmek için bu çalışmamı hazırladım. Kasnak el işi modelleri, birçok bayanın bilmediği ama öğrenmek isteyeceği türde örmektir diyebilirim. Yapmak isteyen bayanlar resim galerimizden çivili kasnak modeli el işi çalışmasını rahatlıkla deneyebilirler. Çivili kasnak işi çeyizlik modeller, kesinlikle güzel olup hanımların çok sevecekleri türdendir. Çeyizlik olan bazen ise hediyelik olarak da düşünebileceğiniz çivili kasnak modelleri, hanımların günümüzdeki en yeni trendleri haline gelmiştir.

Dilerseniz birbirinden şık olan o modelleri detaylandıralım ve inceleyelim. İlk önce birinci modelin son derece zarif işlemelerden oluştuğuna değinmek isterim. Çeyizlik duran bu örnek her genç bayanın da çeyizine koymak isteyeceği türde el işidir. El işi sanatının ne kadar engin boyutlara ulaştığını ise ikinci örnekte rahatlıkla görebiliyoruz. Örnekte dikkat ederseniz masa örtüsü olarak görünen çivili kasnak modelleri, gayet şık durmuş ve çeyizlerde de kullanılır güzel görünüyor. Üçüncü modellimiz ise ekin modeli gibi görünen çivili kasnak örneğimizdir. Devam ettiğimizde her bayanın mutlaka örüp kendi çeyizine de ya da kızının çeyizine de ilave etmek isteyeceği kadar işlemeleri bulunan şahane modellerden bir diğerine geldik. Dördüncü örnekte ise yine bir masa örtüsü biçiminde çivili kasnak örneğini görüyorsunuz. Örnekte pembenin tonları kullanılmış ve beyazla bütünleştirilmiştir.

Bir başka örneğimizde ise üç kare kutu motifi işlenmiş olup içerik olarak çivili kasnak modelini yansıtmaktadır. Bu örnekte kırmızı, siyah ve mavi renkler tercih edilmiştir. Devam ettiğimizde farklı bir modelde ise araya pembenin o en güzel tonlarından iliştirilmiş güzel bir motif görüyoruz. İlk bakışta biraz zor gibi dursa da, aslında yapımının gayet kolay olduğunu söylemek doğru olacaktır. Yedinci örnekte ise eskiden de karşımıza çıkmakta olan çiçekli bir desen bulunmaktadır. Biraz eskiyi yansıtan bu motif aslında son derece modern ve güzel çizgileri de bünyesinde barındırıyor. Bir sonraki örnek ise sanki ince dantelden işlenmiş gibi duran kolay çivili kasnak örneğidir. Devamında model ise art arda karelerin ve iki büyük yıldızın orta yerde konuşlandığı farklı türde çivili kasnak modelidir. Her biri şık olup mutlaka denemenizi isteyeceğimiz türde kasnak örnekleri, gerçek anlamda denemeye değer modellerdir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı