Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür

Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür
Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür

Örgü işlerine yeni başlıyorsanız ya da bebek yeleği örmeyi öğrenmede bazı zorlukla yaşıyorsanız kolay modellerden başlamalısınız. Kolaydan zora doğru bir planlama yaparsanız siz de ustaca bu bebek yelek modellerini zorlanmadan yapabileceksiniz. Ayrıca fazla zamanı olmayan ve çalışan hanımlar da çabucak yapabilecekleri basit modeller arayışı içerisinde olabilir. İşte bu tarz kolay bebek yeleği modelleri arayışı içerisinde iseniz bu model belki işinize yarayabilir.

Kolay Bebek Yeleği Yapımı

Videolu anlatımı da mevcut olan bu basit ama bir o kadar da güzel bu yelek, yandan düğmeli bir şekilde düşünülmüş. Dikdörtgen kutu gibi bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim. Yeleğin orta kısımları kare olarak tasarlanmış önde desenli, arkada ise düz bir şekilde örülmüştür. Orta kısımlar haricinde kalan etek ucu, yaka ve yan kenar kısımlarında haroşa tekniği kullanılmıştır.

Kolay Bebek Yeleği
Kolay Bebek Yeleği

Bebek yeleği örnekleri içerisinde kolay bir yapılışa sahip bu yelek için herhangi bir bebe yünü ve 4 numara şiş tercih edilmiştir. Parçalı bir şekilde örülmemiş olup yelek bir bütün olarak örülmüştür. Kolay bebek yeleği anlatımı videosunda ön ve arka olmak üzere iki bölüm halinde sunulmuştur. Siz de aşağıdaki videosunu seyrederek bu yeleğin detaylı yapılışını öğrenebilirsiniz.

Sitemde bu tarz zor ve kolay bebek yelekleri örnekleri anlatımlı olarak bulunmaktadır. Arama yaparak ya da örgü modelleri kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yapılış Videosu:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı