Kız Bebek Patik Modelleri

Bebek Patik Modelleri
Bebek Patik Modelleri

Kız bebek patik modellerini inceleyebileceğiniz bu günkü yazımda sizlere birkaç örnekle yeni bebek patik modellerinden birkaçı hakkında bilgiler vereceğim. Başlangıç olarak Baby Dior olan tür olarak ise beyazlı patik modelini seçtim.

Beyazın hakim olduğu bu modelde pilili kenarları ve biyeli olan bu modelin üzerinde şık beyaz türde çiçekler çiçek detayları bulunmaktadır. Orta kısmında ise taş ile güzel bir dekor elde edilmişe benziyor diyebilirim. Bir diğer modelimiz ise converse taşlı patik modelimiz.

Converse taşlı olan patikte ise bilekli modelde bağcıkların beyaz kurdeleyle birebir convers türünde modelle tabanına taş kaplanmış halidir. Sonraki modelimiz ise Dior beyaz kız patik modelimizdir. Beyaz yarı simli olan kumaştan tasarlanmış görünen bu modelin üzerinde beyaz bir tane çiçek etrafında şifon dekorla yapılmış yaprak detayları göze çarpmaktadır.

Kenarlarında biyeli şifon kurdele ayrıntısını da olduğu bu tür patikte, kesinlikle detaylar harika işlenmiş diyebiliriz. Yine resimlerini verdiğimiz bir başka tür ise fuşya saten patik modelimizdir. Fuşya çift kat satenden oluşmuş bu modelde, point türünden esinlenilerek oluşturulmuş aynı zamanda üzerinde aynı renk katlı çiçek detayı da yer alan modelde kurdelesi bileğe dolamalı türdedir.

Bütün patik modellerinin adeta renkli türde olduğu mini bebekler için hazırlanan son derece şık parçalar olduğunu söylemek doğru olacaktır. Galerideki türlerde dikkat ederseniz el örgüleri de bu minik patik türlerinin yapımında kullanılmıştır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı