Ana Sayfa Dekorasyon Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri

Kış Bahçesi Dekorasyon Önerileri

kış bahçesi
kış bahçesi dekorasyon önerileri 1

Kış Bahçeniz İçin Farklı Dekorasyon Fikirleri

Farklı ve özel bir yer olan kış bahçeleri artık ülkemizde de oldukça sık kullanılan alanlardan. Bu şekilde bir kış bahçesine sahipseniz gerçekten çok şanslısınız. Özellikle kış aylarında cam kaplı bu alanlarda sıcak bir şekilde oturup doğayı izleme olanağınız olabilir. Ayrıca farklı kış bahçesi dekorasyon fikirlerimiz ile kendiniz için harika bir dinlenme alanı yaratmanız da mümkün.

İşte çok beğeneceğinize inandığımız kış bahçesi dekorasyon fikirleri!

kış bahçesi

Başarılı bir şekilde dekore edilmiş bu kış bahçesi güneşi hissettiğinizde uyuklamak için harika bir kanepe barındırıyor. Özellikle renler yaz ve kış arasında kaldığınızı anlatacak uyumdalar. Rahat ve konforlu bir takım ile adeta oturma odasına dönüşmüş.

kış bahçesi fikirleri

Güneşi iliklerinize kadar hissettiğiniz o güzel güneşli kış günlerinde belki arkadaşlarınız ile şömine başında sıcak bir sohbet edebilirsiniz.

kış bahçesi tasarım

Baharı size her an yaşatacak olan bu yeşil tonları ile bezenmiş harika kış bahçesi, kışın hüznünü üzerinizden silip atacak tarzdan.

kış bahçesi önerileri

Ailecek harika vakit geçireceğiniz, yemek yiyebileceğiniz bu tarz bir kış bahçesi dekorasyonu, soğuktan korunup sıcak aile ortamı için oldukça ideal yapıda hazırlanmış.

kış bahçesi fikirleri

Doğayı içinizde hissetmek için harika bambu koltuklara harika salon bitkileri eşlik ediyor. Kubbe şeklinde hazırlanmış olan bu kış bahçesi ise hem sizi hem çiçeklerinizi kışın ayazından koruyacak kapıda.

kış bahçesi masa

Salon mu? Kış bahçesi mi?  Bizleri de baya düşündürdü. Ama inanılmaz atmosferi güneşin enerjisini en iyi şekilde hissedeceğiniz bir ortam yaratmış. Çiçekler ve mobilyalar ile sıcak, samimi ve özgün bir dekorasyon.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here