Kendin Yap Ev Dekorasyonu

kendin yap dekorasyon fikirleri
Kendin Yap Ev Dekorasyonu

En çok zaman geçirmekten hoşlandığımız evlerimiz, bizler için inanılmaz ve özel yaşam alanlarımızdır. Bu harika mekanlara daha fazla elimiz dokunsun istiyor ve daha güzel bir şekle sokmak istiyorsanız hemen sizlere sunacağımız özel kendin yap dekorasyon fikirlerine bir göz atabilirsiniz. Bu farklı projeler sizler içinde ideal ve ilgi çekici olacaktır.

Yenileme, yeniden değerlendirme ve tasarruf ile gelecek nesiller içinde özel bir adım attığınızı unutmayın. Evlerinizi daha şık ve özel gösterecek inanılmaz şeyler yapabilmek için bu fikirlere sizler de bayılacaksınız.

kendin yap dekorasyon fikirleri

Bu harika kalemlikler bulundukları yere romantizm katacaklardır. Özellikle aşağıda ki resimde nasıl yapıldıklarını gördüğünüzde inanamayacağınız bu kendin yap kalemlik çalışması sizlerinde hemen yapabileceği bir yapıda ve kolay.

kendin yap lamba

Gördüğünüz gibi birkaç özel malzeme ile konserve kavanozlarınız anında şık birer kalemliğe dönüşebilir.

kendin yap dekorasyon fikirleri

Bu hoş mumlar ise pastel boyalar ile beyaz mumlarınızı eriterek elde edeceğiniz renkli sıvı mumların farklı şekillerde dizayn edilmesi ile elde ediliyor. Bu şekilde izlerde mekanlarınız için harika mumlar yaratabilirsiniz.

Kendin Yap Ev Dekorasyonu

Bu görenleri hayrete düşürecek olan ama oldukça kullanışlı olan boru ekleme parçası, banyolarınızda daha bir pratiklik kazandıracak cinsten.

kendin yap mum

Bu mistik mumlar ise tarçın kabukları ve biraz keten ip ile hazırlayabileceğiniz hoş ve romantik ortamlar için ideal. Seçkin sofralar için kendin yap mum kullanmak isterseniz sizler de bu tip çalışmalar yapabilirsiniz.

kendin yap mum

Kadehlerinize geçireceğiniz bu harika başlıklar sayesinde akşam yemekleriniz şimdi çok daha sıcak bir atmosferde geçecek. Hoş ve şık masalar için bir mum, kadeh ve ısıya dayanımlı kağıtlardan elde edeceğiniz abajur başları yeterli olacaktır.

kendin yap dekorasyon fikirleri

Kendi hazırlayacağınız bu inanılmaz kağıttan avize ortamınıza ayrı bir hava ve ışık saçacak cinsten. Çok kolay bir kendin yap lamba arıyorsanız kesinlikle bu ürün tam da sizler için tasarlanmış diyebiliriz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı