Kendin Yap Bahçe Dekorasyon Fikirleri

kendin yap projeleri
geri dönüşüm

Sizler için inanılmaz bahçe fikirleri derledik. Her biri birbirinden güzel ve etkin olan bu fonksiyonel ürünler atmayı düşündüğünüz birçok şey için geri dönüşüm olanağını da sağlayacaktır. Bu şekilde hem evlerinizde ve bahçelerinizde harika güzellikler de yaratmanız mümkün.

İlginç fikirleri olan insanların bu tip kendin yap projeleri paylaşmaları gerçekten çok güzel oluyor. Bazen atmayı planladığınız birçok ürünün aslında ne kadar faydalı olduğunu bir anda gördüğünüzde, atmadığınız için seviniyorsunuz.

İşte sizler için derlediğimiz ve yaratıcılık gücünüzü geliştirecek olan inanılmaz ve çok özel kendin yap bahçe fikirleri.

kendin yap projeleri

Modası geçmiş, hurdaya çıkmış aracınıza kıyamıyor musunuz? O zaman ondan kapınız için çok özel bir saksı yapabilirsiniz. Bu harika fikir, inanılmaz bir görsellik ve hayranlık uyandıracaktır.

kendin yap bahçe fikirleri

Bu inanılmaz tahta tekerleğin bir zamanlar ne kadar yol aldığını tahmin bile edemeyiz ama bu hali de inanılmaz bir yaratıcı güzellik örneği olmuş. Farklı tonlarda yeşili olan bitkileri bu şekilde derleyerek sizler de çok ilginç bir bahçe köşesi yaratabilirsiniz.

kendin yap bahçe fikirleri

Eski bir çekmeceli yatak bakın nasıl çiçeklerin şenlendiği bir alana dönüşmüş. Bu hoş ve inanılmaz kendin yap projesi gerçekten etkileyici ve özel bir çalışma diyebiliriz.

inanılmaz bahçe fikirleri

Duvarda canlı çiçeklerden oluşan bir tabloya ne dersiniz. Bu çok özel çerçeve uzun yıllar sizinle olacak harika bir kendin yap projesi. Farklı tonlarda yaprak çiçekleri derlenerek sizlerde bu harika doğallığı duvarlarınıza, balkonlarınıza ya da bahçelerinize yansıtabilirsiniz.

Kendin Yap Bahçe Dekorasyon

Bir bisiklet organik yaşamı bu kadar betimleyemezdi sanırız. Bu hoş bisiklet biraz boyandıktan sonra inanılmaz bir görsellik kattığı köşeye çoktan kurulmuş bile.

bahçe fikirleri

Eski lastikler ve biraz boya ile inanılmaz bir doğal alan yaşatma ne dersiniz? Sizler için enfes bir köşe olacak bu çiçekli alan görsel cümbüşü ile sizleri de misafirlerinizi de etkileyecek çok harika bir alan olacaktır.

Dekorasyon fikirleri

Artık eski botlarınızı, ayakkabılarınızı atmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Onların miatlarını doldurup ömürlerinizin sonuna geldiğiniz düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Farklı bir kendin yap projesi ile harika bitkilerinize ev sahipliği yapmak için can atacaklarına eminiz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı