Kendin Yap Alternatif Fikirler

Alternatif Fikirler
Kendin Yap Alternatif

Bazen canınız sıkıldığı için bazen ise evinize düzen getirmek için farklı arayışlara girersiniz. Orada burada atılan malzemeleriniz için uygun yerleri aslında yaratmak çok kolay olabilir. Özellikle kendin yap dolaplar, raflar, çiçeklikler şimdilerde çok moda. Bu şekilde evinizde olan malzemeler ya da çok az dışarıdan malzeme temin ederek, harika ve çok şık alanlar yaratmanız mümkün.

Özel ve ayrıcalıklı mekanlar yaratmanıza fikir verecek inanılmaz konuları sizler için derledik. Bu ayrıcalıklı ve harika kendin yap projeleri ile sizler de nefis yaşam alanları dekore edebilirsiniz.

Alternatif Fikirler

Bu hoş tuğlalar muhtemelen orada burada atılan işe yaramayan etkisiz elemanlardı. Biraz bakım, boya, toprak ve çiçekler ile harika bir yeşil alan yaratmanız için harika bir proje olmuş gibi gözüküyor.

kendin yap

Eskiyen, yıpranan ya da küçülen kotlarınızdan farklı şeyler yapmanız her zaman mümkün. Ceplerini kesip bir kumaşa farklı şekillerde dikip, hoş bir kalemlik ya da alet muhafaza yeri yapabilirsiniz. Ayrıca paçalarına astar geçerek, içlerine farklı şeyler koyabileceğiniz torbalar haline getirmeniz de mümkün.

kendin yap dolap

Peki ya bu PVC borular ile yapacağınız pratik saç şekillendirici muhafaza alanlarına ne dersiniz. Bu hoş ve şık aksesuarlar evlerinizde kendin yap projesi ile şekillenen en farklı alanları yaratabilir.

ayakkabılık yapma

Eski kasalar bazen çok hoş alanlar yaratabilir. Özellikle bakımlı ve sağlam olanları elden geçirip, özel ve farklı dekorasyon fikirleri yaratabilirsiniz. Hafif bir vernik ve hoş bir dizayn ile sizler de bu özel alanların yaratıcısı olmaya ne dersiniz.

Eski kasalar

Yine kasalar ile hazırlayabileceğiniz harika dolaplar, kitaplıklar ya da çocuklarınıza oyun alanlarını kendin yap projeleri ile gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

kendin yap dolap

Bu tarz bir ayakkabılığı kendinizde tasarlayabilir ve yapabilirsiniz. Etkili ve çok işlevli bu ürün ile derli toplu bir ayakkabılık yapmanız güzel bir fikir olacaktır.

yaşam alanları dekore

Peki ya bu nasıl bir fikir? Çeşitli ebatlarda içine ayakkabı girebilecek borular ile fazlalık yapan ayakkabılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Bu yaratıcı fikirler özellikle öğrencilerin ve bekarların çok işine yarayacak cinsten.

Alternatif Fikirler

Duvara monte edeceğiniz ve gerektiğinde açıp kullanabileceğiniz oldukça pratik bir servis dolabı. Özellikle bahçenizde çok işe yarayacak bu harika kendin yap dolap sizin çok işinize yarayacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı