Kendi Bahçeni Kendin Yap

kendin yap bahçe
kendin yap havuz

Harika dekorasyon fikirlerimizin içine sizlerinde eğlenerek yapabileceği özel bir proje koymak istedik. Özellikle bahar aylarında bahçeli evlerde hummalı bir çalışma ve fikir zenginliği olduğunu biliyoruz. Bizlerde sizler için hem geri dönüşüm fikirleri edinebileceğiniz hem de tutku ile yapabileceğiniz etkili ve kolay kendin yap bahçe projeleri sunmak istedik. Bu özel projeler sizlere ilham verirken ayrıca farklı görselleri ile göz zevkinize de hitap edecek tarzdan. Yaratıcılıkta sınır tanımayan insanoğlu birçok şeyde olduğu gibi bu tip konularda da oldukça gelişmiş durumda.

kendin yap projesi

Eskiyen lavabolar ve musluklar, genellikle hurdacıların ya da çöpçülerin ellerinde son bulur. Ancak bu eskiden idi. Bahçeniz için farklı bir kendin yap projesi ile harika bir görsele, antik bir dilek çeşmesine dönüşebilir. Bu tip bir yaratım ile sizlerde nostaljik bir köşeyi bahçelerinizde yaratabilirsiniz.

bahçe tasarımı

Sıvı içeceklerinizin et şişerini çok farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Sizlere daha önce de sunduğumuz pet şişe projelerinin yanı sıra bu harika doğaya saygılı pet şişeler, onlara bakış açınızı değiştirecek cinsten. Özellikle içlerine marul, maydanoz, soğan gibi bitkilerinizi yetiştirmek için harika yerlere bir örnek. Duvarlarınıza özel bir kendin yap projesi ile hayat vermekle kalmıyor, aynı anda hem taze sebze meyve yetiştirip, hem de pet şişelerinizi değerlendirmiş oluyorsunuz.

kendin yap projeleri

İşte gördüğünüzde büyüleneceğiniz ama yapımı ile oldukça basit bir nilüfer. Bu özel ve minyatür havuzu yapmak ise sadece dakikalarınızı alacaktır. Resimlerde oldukça net şekilde görünen bu kendin yap projesi farklı dizaynlar arayan bahçe sahiplerinin çok hoşuna gidecek tarzdan.

kendin yap bahçe projesi

Bu harika saksı tasarımını uygun çiçekler ile bezeli şekilde düşünebiliyor musunuz? İnanılmaz değil mi? Farklı bir görsellikle için uygulayabileceğiniz bu kendin yap projesi sizler için çok farklı bir tasarım olacaktır.

kendi bahçeni kendin yap

Çocuklarınızın eskiyen botları, konu komşunun atıkları ile harika ve inanılmaz saksılar hazırlayabilirsiniz. Özel ve farklı şekillerde ahşap çitlerinizde asılı olan bu inanılmaz saksı alternatifleri geri dönüşüm için inanılmaz olmuş. Bu hoş kendin yap bahçe tasarımı sizlere de ilham verecektir.

kendin yap bahçe

Bahçenizde hep bir süs havuzu hayal ettiğinizi biliyoruz. Alan darlığı ya da yapım zorluğu çekmeden bu inanılmaz minyatür havuzu kendin yap havuz projesi kapsamına hemen dahil edebilirsiniz. Bu inanılmaz ve hoş görünümlü alan, yaz aylarında sizlerin serinleyeceği ve hoş sohbetlerin gerçekleştirileceği tek alan olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı