Keçeden Yapılmış Değişik Broş Modelleri

keçeden broş modeli
keçeden broş modeli

Günümüzün son modası keçe. Kafamızı nereye çevirsek keçeden yapılmış bir şeyler görüyoruz artık. Çantalar, kolyeler, yaka kolyeleri, bileklikler, küpeler aklınıza gelebilecek daha birçok ürün çeşitliliğiyle oldukça talep görmüş durumda. Galiba biz kadınlar olarak keçeden yapılmış aksesuarları günlük hatamızda kullanmayı sevdik. Böyle giderse daha da bir çok alanda görmeye devam edeceğiz. Keçe tek başına kullanılmıyor aksesuarlarda, gözümüze hitap edecek biz kadınların ilgisini çekecek envai çeşit taşlarla, boncuklarla, ışıltılı kumaş ve işlemelerle karşımıza çıkıyor. Zaten bizim ilgimizi çekmek için sanırım taş ve boncuk olması ışıltılı olması yeter. Bugün size keçeden yapılmış değişik broş modelleri ile karşınızdayız. Günlük yaşamda kadına hitap eden, en önemli aksesuarların başında gelir broş. Özellikle klasik ve biraz da retro giyinmeyi seviyorsanız. Her zaman değerli taşlardan olacak diye bir kaide yok. Kaldı ki artı neredeyse onlara ayıracak bir bütçemiz de yok. Bu aşamada imdadımıza hemen farklı yollar çıkıyor. Sanırım bunlar göz önünde olunca keçenin günümüzde neden bu kadar parladığı ortaya çıkıyor.

Keçe çalışmaları ile ilgili bu yazımızda birbirinden farklı bir sürü modelle keçeden yapılmış broş modelleri ile karşınızda olacağız. Bu sayede bunlardan ilham alabilir ve benzerlerini sizde kolaylıkla ve büyük bir keyifle yapabilirsiniz. Keçeden yapabilenler gerçekten de harika çalışmalar ve tasarımlar yapabiliyorKeçeden magnet yapmak, keçeden broş yapımı ve keçeden hayvan figürleri yapmak gibi bu alanda farklılıklar olan daha birçok çalışmanın resimli anlatımlarına internet aracılığıyla sitelerde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Birçok keçeden yapılan modelleri değişik tasarımları sitemizde de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Artık neredeyse keçeden kendi el emeğiyle yaptıklarını satan kişiler sırf bu iş için web site veya blog açıyor ve yaptıkları keçe çalışmalarını internet ortamında sanal alem de satışa çıkarıyorlar. Bu yazı da  sizlere keçeden yapılan değişik  broş alternatiflerini paylaştım. Ancak keçeden broş yapılışı ile ilgili bir çalışmaya yer vermedim. Bunun için sitemizde yer alan keçe alanına göz atmanızı tavsiye derim. Şimdi sizlere birbirinden değişik  keçe broş modelleri ile yalnız bırakıyorum. Bakın bakalım siizn favoriniz hangisi olacak.

keçeden broş modeli
keçeden broşlar
keçeden broş çeşitleri
keçeden broş türleri
keçeden broş modelleri
keçeden broş
keçeden broş yapımı
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı