Keçeden Telefon Kılıfı Yapımı

keçe
keçe uygulaması

Yüzlerce yıldır hayatlarımıza sıcak dokunuşlar sunan keçe hala özel ve ayrıcalıklı yerini koruyan bir hayvansal üründür. Yapılabilecek yüzlerce şey olduğundan dolayı, daha uzun yıllar keçe ile bağlarımızın kopmayacağını düşünüyoruz.

Özellikle son yıllardan bayanlar arasında da hızla yaygınlaşan kendin yap projeleri kapsamında da özel ürünlerin yaratımında, işlenme kolaylığından ve uzun süreli kullanıma müsait olduğundan dolayı sıklık ile rastlıyoruz. Sizlere sunduğumuz bu yazımızda ise farklı bir keçe çalışması yapımı hakkında detayları paylaşacağız.

Özellikle fonksiyonel ve uzun süreli kullanıma uygun olduğu için bir cep telefon kılıfını seçtik. Keçe cep telefon kılıfı yapımı biraz dikişten anlayan herkesin rahatlıkla yapabileceği özel ve etkili bir örnek.

Gerekli olan malzemeleri hemen verelim;

Keçeden telefon kılıfı yapımı

Kılınız ile orantılı şekilde kalıp çıkartarak iki adet parça keçe ayarlıyorsunuz. Bolca toplu iğneyi de keçe telefon kılıfı için yanınızda bulundurmanız iyi olacaktır.

Keçe cep telefon kılıfı

Alt resimde görüldüğü şekilde keçe parçaları ayarlayınız. Tam köşelerden verev bir parça kesiyorsunuz. Daha sonra bu parçaları makineniz yardımı ile birleştireceksiniz.

keçe

Bu şekilde harika ve özel keçe kılıfınızı hazırlayabilirsiniz. Özellikle üst bölüme açtığınız cep, bozuk paralarınız ve kredi kartlarınız için uygun bir alan olacaktır.

Bu harika ve pratik keçe uygulaması ile çok daha farklı şekillerde çantalar ve kılıflar hazırlayabilirsiniz. İşlevsel ve oldukça özel olan bu madde, uzun süre kullanabileceğiniz içinde oldukça uygundur.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı