Ana Sayfa Keçe Keçeden Telefon Kılıfı Yapımı

Keçeden Telefon Kılıfı Yapımı

keçe
keçe uygulaması

Yüzlerce yıldır hayatlarımıza sıcak dokunuşlar sunan keçe hala özel ve ayrıcalıklı yerini koruyan bir hayvansal üründür. Yapılabilecek yüzlerce şey olduğundan dolayı, daha uzun yıllar keçe ile bağlarımızın kopmayacağını düşünüyoruz.

Özellikle son yıllardan bayanlar arasında da hızla yaygınlaşan kendin yap projeleri kapsamında da özel ürünlerin yaratımında, işlenme kolaylığından ve uzun süreli kullanıma müsait olduğundan dolayı sıklık ile rastlıyoruz. Sizlere sunduğumuz bu yazımızda ise farklı bir keçe çalışması yapımı hakkında detayları paylaşacağız.

Özellikle fonksiyonel ve uzun süreli kullanıma uygun olduğu için bir cep telefon kılıfını seçtik. Keçe cep telefon kılıfı yapımı biraz dikişten anlayan herkesin rahatlıkla yapabileceği özel ve etkili bir örnek.

Gerekli olan malzemeleri hemen verelim;

Keçeden telefon kılıfı yapımı

Kılınız ile orantılı şekilde kalıp çıkartarak iki adet parça keçe ayarlıyorsunuz. Bolca toplu iğneyi de keçe telefon kılıfı için yanınızda bulundurmanız iyi olacaktır.

Keçe cep telefon kılıfı

Alt resimde görüldüğü şekilde keçe parçaları ayarlayınız. Tam köşelerden verev bir parça kesiyorsunuz. Daha sonra bu parçaları makineniz yardımı ile birleştireceksiniz.

keçe

Bu şekilde harika ve özel keçe kılıfınızı hazırlayabilirsiniz. Özellikle üst bölüme açtığınız cep, bozuk paralarınız ve kredi kartlarınız için uygun bir alan olacaktır.

Bu harika ve pratik keçe uygulaması ile çok daha farklı şekillerde çantalar ve kılıflar hazırlayabilirsiniz. İşlevsel ve oldukça özel olan bu madde, uzun süre kullanabileceğiniz içinde oldukça uygundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here