Keçeden Kapı Süsü Yapımı

keçe kapı süsü yapımı
keçe kapı süsü yapımı

Keçe işlenmesi kolay ve özel bir ürün olduğu için birçok alanda kullanılmakta. Harika dokusu ve özel uygulamalar sayesinde tercih edilen keçe özellikle kendin yap projelerinin de etkili şekilde başrolündedir. Farklı şekillerde sizlerle de paylaştığımız keçe projelerinden faydalanarak, harika ürünleri sizler de yapabilirsiniz. Bu sefer keçe kapı süsü yapımı projemiz ile sizlerleyiz. Bu özel ve farklı kapı süsü, evlerinizde ve dilediğiniz her alanda oldukça şık bir görüntüye sahip olacaktır. Bu projenin ayrıca özelliği farklı şekillerde çiçek yapımları hakkında detaylar içermesidir.

Gerekli olan çok az sayıda ki malzemesi ile sizler de bu projeyi yapmaktan çok keyif duyacaksınız. Harika sonuçları özel renklerden keçeler ile elde edebilirsiniz. Farklı bir keçe kapı süsü yapımı projesi için hazırsanız hemen başlayabiliriz.

keçe kapı süsü yapımı

İşte yukarıda ki resimli anlatımlarda da gördüğünüz gibi, bir yapıştırıcı ya da silikon tabancası, makas ve keçeler ile harika çiçekler oluşturarak özel kapı süsümüzü yapmaya başlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu, özellikle renk uyumuna ve süslerinizin yerleştirilmesine özen gösterilmesi gerektiğidir.

Farklı sonuçları alacağını bu harika proje oldukça eğlenerek ve severek yapacağınız özel bir keçe işçiliğidir. Kesimlerden sonra keçeye bir işlem yapmadığınız için tercih edilen bir kumaş türüdür. Resimlerde her bir çiçeğin yapım aşamaları sizlere açık şekilde anlatılıyor. Bu şekilde keçe kapı süsü yapımı işlemine hemen başlayabilirsiniz. Tüm malzemelerinizi masanızın üzerine getirin. Çiçekleriniz için dilerseniz kolay şablonlar kesin. Bu şekilde çiçekleriniz çok daha uyumlu olacaktır. En özel sonuçları alabilmeniz açısından pastel tonları ya da zıt renkleri birlikte kullanabilirsiniz. Sizler için harika ve güzel sonuçlar verecek olan bu projeden dilediğiniz kadar yaparak, sevdiklerinize güzel ve kalıcı el emeği hediyeler de sunabilirsiniz.

keçe kapı süsü
keçe kapı süsü yapımı anlatımlı
keçe kapı süsü malzemeleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı