Keçeden Dondurma Şeklinde Cüzdan

dondurmaya benzeyen keçe cüzdan
dondurmaya benzeyen keçe cüzdan

Selam hanımlar; her fırsatta sizlere keçeden daha güzel şeyler sunmaya çalışmaktayım. Şimdiki harika projem ise keçeden dondurma şeklinde cüzdan yapılışı olacaktır. Kullanışlı oldukça sert ve doğal dokusu bulunan bir cüzdan ile kesinlikle siz değerli bayanların sevdiği türde bir cüzdan yapacağız. Keçeden kendin yap projelerinde, kumaşın sert olması güzel ürünler elde etmenizi de sağlamaktadır. Keçeden dondurma şeklinde cüzdan, kesinlikle bayanların sevdiği tarzdadır. Trend bir cüzdan olacak bu cüzdan yapımında, malzemelerimiz de kolay olacaktır. Keçeden her türlü ürün yapabildiğiniz gibi yine eğlenceli yamalar, güzel broşlar ve oldukça kaliteli aksesuarlar da oluşturulabilmektedir.

Dondurma Şeklinde Keçeden Cüzdan Malzemeleri

Keçeden yapılma dondurma şeklindeki cüzdan için gerekli malzemeler arasında, fermuar, sıcak silikon, açık pembe-koyu pembe- siyah ve beyaz renkte ince keçe, kağıt, kalem ve makas gerekecektir. Bu malzemeleri tamamladığımızda, dondurmaya benzeyen keçe cüzdanı çok seveceksiniz hanımlar. Dondurma şablonu da resimdeki gibi olabilir ya da kendinizin belirleyebileceği farklı boyutlarda bir dondurma şekli kalıp da iş görebilecektir. Dilerseniz çizimle uğraşamayayım diyen hanımlar, internet ortamından arama motorları sayesinde farklı dondurma kalıbı resimleri de bulabilir onu kullanabilir.

Keçeden Dondurma Şeklinde Cüzdan Yapılışı

İlk işlem olarak keçeden dondurma cüzdanın yapımında, önce kağıdın üstüne külahı ve kremayı ve de çileği yapıştıracağız. Arka planı tahmini olarak çizebilirsiniz. Bozuk para cüzdanı olacağını varsayarsak, çizilen külahın uzunluğu 10 santim civarında olabilir. Uzunluğu ise 17 santim kadar yapılabilir bayanlar. Devam ettiğimizde, kağıt üzerine çizilen şablonları keçeyi düzgün şekilde kesmek için kullanabilirsiniz. Sonrasında ise külah için açık pembe olan rengi, arka kısmı için de siyah rengi ve kreması içinde beyazı kullanmalısınız.

Çilek içinse koyu pembe olan keçeden ikişer tane şablon çıkartınız. Devam ettiğinizde, ön ve arka parçaları silikonla yapıştırınız. Fermuarın iki yanını iki yüzünü, kenar kısımlarından dikiniz. Cüzdanın iki tarafını birleştirmek kaydıyla dikiniz. Sağlamlığından emin olmak için yapıştırmak yerine dikmemiz daha faydalı olacaktır. Bunları yapıp resimdeki işlem adımlarını uyguladığınızda, karşınıza süper retro görünümünde bir cüzdan çıkacaktır. Siz de deneyin istiyorum bayanlar, şimdiden kolay gelsin.

Keçeden Cüzdan Yapma
Keçeden Cüzdan Resimli Anlatımlı
Keçeden Dondurma Cüzdan
Dondurma formunda keçeden cüzdan
Keçeden Dondurma Şeklinde Cüzdan Yap
dondurmaya benzeyen keçe cüzdan
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı