Keçeden Convers Bot Anahtarlık

Keçeden Convers Bot Anahtarlık
Keçeden Convers Bot Anahtarlık

Keçeyle birçok sağlıklı ürün ve kullanışlı diyebileceğimiz araç gereç yapılabilmektedir. Sizlere şimdi sunacağımız bu çalışmada keçeden son derece şık bir anahtarlık yapımından söz edeceğiz. Keçe kullanarak yapılacak anahtarlık, çanta süsünüz ya da bir arkadaşınıza armağanınız da olabilecektir. Yapımı, resimli anlatım olarak sizlere sunulan bu çalışmada malzemeler de oldukça basittir. Keçeden convers bot anahtarlık yapımı için hemen kolları sıvayalım ve gerekli malzemeleri hemen tedarik edelim derim. Basit gelecek keçeden convers bot anahtarlığı severek yapıp kullanacağınızdan eminim.

Keçeden Convers Bot Anahtarlık Malzemeleri

Convers elbette çoğu malzemeden yapılabilecek kesinlikle harika bir süs eşyası olacaktır. Malzemeler göz atınca keçe ( anahtarlığı yapacak kadar keçe), siyah ispirtolu kalem, makas, çengelli iğne ve bir de convers ayakkabıyı convers yapan bağcıkları için de kafadan uydurma bir ip ayarlayabilirsiniz. Son malzememiz ise toplu büyük bir iğne olacaktır (Resim beşteki gibi bir iğne olacaktır). Spor ayakkabı bağcıkları da resimdeki anahtarlıklarda göründüğü gibi şık gösterebilir. Bu arada malzemeler arasında saymadık fakat, farklı renklerde keçeler kullanarak son derece harika bir convers anahtarlık sizin de hoşunuza gidecektir. Kocaman bir anahtarlık olmayacak ve son derece basit yapılabilecek bir anahtarlık olacaktır.

Keçeden Convers Bot Anahtarlık Yapımı

Resimli anlatımlı olarak da sizlere sunduğumuz keçeden convers ayakkabı modeli için ilk iş, keçeden bir ayakkabı resmi çizmek olacaktır. Keçe üzerinde yer alacak bu resmi kesebilirsiniz. Devamındaki resimde ne şekilde bir ayakkabı modeli çizilebileceğini göstermiş durumdayız. Kesim işlemini tamamladıktan sonra resim dörtteki gibi çengelli iğneyi konvers ayakkabı süsünün altından geçiriyoruz. Daha sonra ise resim beşteki gibi toplu iğneyle konvers ayakkabının bağcık deliklerini oluşturmalıyız. Delikleri oluşturduktan sonra o dediğimiz spor ayakkabısı bağcığını siz de resim altıdaki gibi yavaş ve profesyonel bir havada ayakkabıya uyarlayabilirsiniz. Hatta farklı renkte keçe kullanacakların keçeden ayakkabı süsleri süper olacaktır. Keçeden yapılan süs eşyalarının zaten küçük olmaları başlı başında harika görünmelerinin temel sebebi de olabiliyor. Renkli keçeleri kullanınca ana resimdeki kadar süper renk cümbüşü elde etmek de mümkün olacaktır.

Keçeden Convers Bot Anahtarlık
keçeden konvers ayakkabı modeli
keçeden konvers bot anahtarlığı
Keçeden Convers Bot
Convers Bot Anahtarlık Keçeden
Convers Bot Anahtarlık
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı