Keçeden Convers Bot Anahtarlık

Convers Bot Anahtarlık

Keçeyle birçok sağlıklı ürün ve kullanışlı diyebileceğimiz araç gereç yapılabilmektedir. Sizlere şimdi sunacağımız bu çalışmada keçeden son derece şık bir anahtarlık yapımından söz edeceğiz. Keçe kullanarak yapılacak anahtarlık, çanta süsünüz ya da bir arkadaşınıza armağanınız da olabilecektir. Yapımı, resimli anlatım olarak sizlere sunulan bu çalışmada malzemeler de oldukça basittir. Keçeden convers bot anahtarlık yapımı için hemen kolları sıvayalım ve gerekli malzemeleri hemen tedarik edelim derim. Basit gelecek keçeden convers bot anahtarlığı severek yapıp kullanacağınızdan eminim.

Keçeden Convers Bot Anahtarlık Malzemeleri

Convers elbette çoğu malzemeden yapılabilecek kesinlikle harika bir süs eşyası olacaktır. Malzemeler göz atınca keçe ( anahtarlığı yapacak kadar keçe), siyah ispirtolu kalem, makas, çengelli iğne ve bir de convers ayakkabıyı convers yapan bağcıkları için de kafadan uydurma bir ip ayarlayabilirsiniz. Son malzememiz ise toplu büyük bir iğne olacaktır (Resim beşteki gibi bir iğne olacaktır). Spor ayakkabı bağcıkları da resimdeki anahtarlıklarda göründüğü gibi şık gösterebilir. Bu arada malzemeler arasında saymadık fakat, farklı renklerde keçeler kullanarak son derece harika bir convers anahtarlık sizin de hoşunuza gidecektir. Kocaman bir anahtarlık olmayacak ve son derece basit yapılabilecek bir anahtarlık olacaktır.

Keçeden Convers Bot Anahtarlık Yapımı

Resimli anlatımlı olarak da sizlere sunduğumuz keçeden convers ayakkabı modeli için ilk iş, keçeden bir ayakkabı resmi çizmek olacaktır. Keçe üzerinde yer alacak bu resmi kesebilirsiniz. Devamındaki resimde ne şekilde bir ayakkabı modeli çizilebileceğini göstermiş durumdayız. Kesim işlemini tamamladıktan sonra resim dörtteki gibi çengelli iğneyi konvers ayakkabı süsünün altından geçiriyoruz. Daha sonra ise resim beşteki gibi toplu iğneyle konvers ayakkabının bağcık deliklerini oluşturmalıyız. Delikleri oluşturduktan sonra o dediğimiz spor ayakkabısı bağcığını siz de resim altıdaki gibi yavaş ve profesyonel bir havada ayakkabıya uyarlayabilirsiniz. Hatta farklı renkte keçe kullanacakların keçeden ayakkabı süsleri süper olacaktır. Keçeden yapılan süs eşyalarının zaten küçük olmaları başlı başında harika görünmelerinin temel sebebi de olabiliyor. Renkli keçeleri kullanınca ana resimdeki kadar süper renk cümbüşü elde etmek de mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Keçeden Ev Terliği Yapımı başlıklı makalemizde keçeden ev terliği yapılışı, keçeden terlik ve keçeden terlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir