Keçeden Çiçek Modeli Yapmak

Keçeden Çiçek Modeli
Keçeden Çiçek Modeli

Kendin yap projelerinden en sevilenleri arasında gelen keçeden çiçekli motifler ve modeller yapmak konusunu sizlere paylaşmak istedik. Keçe işleri yapmak bu konuda uğraş veren kişilerin büyük tutkularıdır. Yeni başlayanlar için keçeden çiçek modeli daha kolay olacaktır. Bu kolay c ve güzel çalışma hem yeni başlayanların hevesini kırmayacak hem de oldukça mükemmel süslemelere sahip olunmasını sağlayacaktır. Renkli keçeler kullanıp bir şeyler yapmak istediğinizde bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Sizlere yapacağınız keçe çalışmaları için geneli için de ön bilgi gibi gelecek olan bilgiler bu ve benzeri çalışmalarda işinize yarayacaktır.  Keçe ile ilgili internet ortamında bir sürü bilgi yer alıyor. Fakat biz size basit adımlarla kolayca oldukça şahane keçe modelleri yapmayı göstereceğiz. El emeğiniz olacak bu güzel keçe figürleri sayesinde sizde yastık süslemesi ve broş türünde çeşitli malzemeler için kullanabileceksiniz. Keçe çiçek kalıplarını hemen sizlere anlatmak istiyoruz. Keçe kullanarak çeşitli türde güzel çiçekler yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı anlatmadan önce sizlere malzemeleri hatırlatalım.

Malzemeler:

  • Renkli keçeler
  • İğne
  • Makas
  • Uygun türde renkli İplikler
  • Keçe çiçek kalıpları

Keçe kalıpları keçeden kendin yap projelerinde mutlaka çok işinize yarayacak bir aracı olacaktır. Ezbere keserek hat yapmanız durumunda çalışmanız ziyan olabilmektedir. Fakat önce yapılacak olan modeli çizmek ya da hazır kalıplardan faydalanmak işlemleri yaparken hatasız yapmak konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

keceden-cicek-modeli-yapmak
keceden-cicek-modeli-yapmak (2)
keceden-cicek-modeli-yapmak (3)
keceden-cicek-modeli-yapmak (4)
keceden-cicek-modeli-yapmak (5)
keceden-cicek-modeli-yapmak (6)
keceden-cicek-modeli-yapmak (1)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı