Keçe Oyuncak Yapımı

keçe fare yapımı
keçe fare yapımı

Farklı uygulamaların olduğu amigurumi işlemlerinde özellikle keçe, doğal ve sağlıklı bir ürün olduğu için sıklık ile kullanılır. Sizlerde çocuklarınız için harika keçe oyuncak yapabilir, onları mutlu edebilirsiniz. Bazı özel tekniklerin kullanıldığı keçe kolaylık ya da zorluk olarak da birbirinden ayrılmaktadır. Özellikle, keçe iğnesi ile kakma yöntemi ile uygulanacak olan bir oyuncak birkaç gün sürebilmektedir. Bunun yanı sıra, atmayan ve kolay dikilen bir ürün olan keçe çabuk işlendiği için de oldukça rahatlıkla oyuncak yapımında tercih edilebilir.

Sizler için derlediğimiz keçe oyuncaklardan ilham alarak, her zaman en net sonuçları elde edebilirsiniz. Bu özel ve farklı sonuçlar ile kendiniz ve çocuklarınız da oldukça memnun kalacaktır. Keçe oyuncak yapımı oldukça basit, zevkli ve alternatifli bir hobidir. Bu neden ile sizlerde bu işi yaparak hem çocuklarınıza hem de sevdiklerinizin çocuklarına harika hediyeler hazırlayabilirsiniz. Hatta bu işten ciddi paralar da kazanmanız mümkün olacaktır. Değişik ve farklı yöntemler kullanılarak yapılacak olan bu uygulama için ya kıl keçe ya da hazır tabaka keçe kumaşlar kullanabilirsiniz. Hepsi de sağlıklı ve organik olan bu ürünler ile çocuklarınız için de organik bir ürün yaratmış olursunuz.

Renkli keçe kumaşları birkaç parça kalıp çıkartarak kesip, daha sonra uygun şekilde iğne ve iplik yardımı ile birleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra biraz sabrınız ve el beceriniz var ise keçe oyuncak için farklı bir teknik de kullanmanız mümkündür. Özellikle renkli keçeleri temin edere, bunlara boncuklar ve hazır gözler, ağızlar monte edebilir ve bu şekilde en uygun sonucu alabilirsiniz. Sizler için harika bir uygulama olacak bu özel oyuncaklar ayıca çok güzel süs eşyaları, anahtarlıklar da olabilir. Bu etkili ve güzel hobi ile inanılmaz yaratımları sizler de gerçekleştirebilirsiniz.

Keçe Oyuncak Yapımı
el yapımı keçe oyuncak
keçe fare yapımı
keçe oyuncak nasıl yapılır
keçe oyuncak yapılışı
keçeden keçe oyuncak
el yapımı keçe oyuncak
el yapımı keçe oyuncak
keçe çalışmaları
keçeden oyuncak modelleri
keçeden oyuncak modelleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı