Ana Sayfa Kendin Yap Projeleri Kartondan Dekoratif Çerçeve Yapımı

Kartondan Dekoratif Çerçeve Yapımı

kartondan dekoratif çerçeve
kartondan dekoratif çerçeve

Farklı dekoratif çerçeveler ulaşmanız mümkün. Ancak evinizde kendi el emeğiniz ile yapacağınız özel bir çerçevenin değerini hiçbir şey size sunamaz. Bu projemizde de sizlere böyle güzel ve hoş bir dekoratif parça önermek istedik. Hazırlayacağınız kartondan dekoratif çerçeve modeli ciddi anlamda beğeni toplayacak bir ürün olacaktır. Özellikle sizler için derlediğimiz bu projelerimizde çok özel ürünler yapabilme olanağına sahipsiniz. Basit ve kolay bulunan malzemeler ile hazırlayacağınız bu ürün salon ya da oturma odanızda hatta ofislerinizde bile çok büyük fark yaratacaktır.

Gerekli olan malzemeler açısından da oldukça pratik olan bu ürünü sizler de hemen yapmaya koyulabilirsiniz.

Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 1

Küçük kutuları kendiniz yapabilir ya da farklı ürünlerin kurularını da değerlendirebilirsiniz. İnce bir tahta çerçeve ve uygun renkli bir paket ipi ilk edinmeniz gereken malzemelerden. Tutkal, makas ve diğer malzemeleri de derledikten sonra kartondan dekoratif çerçeve yapımına başlayabilirsiniz. Bu çalışmada ki örnek sizlere beyaz karton kutular üzerinden sunuldu. Ancak sizler isteğinize göre bu ürünü farklı renkli kartonlar ile yapabilir, dekorasyon seçeneklerinize göre yeniden oluşturabilirsiniz. Aşağıda yapımını resimli olarak detaylandırdığımız proje anlatımımız sayesinde sizler hemen etkin bir dekoratif çerçeveye sahip olabilirsiniz.

Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 2

Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 3

Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 4 Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 5 Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 6

Gördünüz gibi bu hoş ve oldukça basit ürünü sizler de yapabilirsiniz. Bulunduğu ortama izolasyon da sağlayabilen bu kutucuklar hoş birer aksesuar olarak evlerinizi süsleyecektir. Özellikle siyah üzerine beyaz, ya da farklı renkleri sizler kendiniz de düzenleyebilirsiniz. Bu hoş ve etkili kendin yap projemiz ile farklı sonuçları elde edeceğinize eminiz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için bu özel kartondan dekoratif çerçeve yapımı ile harika sonuçları alacağınıza eminiz. Diğer projelerimizin de dikkatinizi çekebileceğinizi düşünüyoruz. Farklı dekorasyon fikirleri ve takı tasarımları ile ilgili detaylı bilgilere yine sitemizden olaşabilirsiniz.

Kartondan Dekoratif Cerceve Yapimi 7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here