Kartondan Çocuklarınız İçin Oyuncak Yapımı

Farklı beklentileri karşılayabilmeniz için elinizden geleni yapabilirsiniz. Ama çocuklarımızı memnun etmek aslında en kolay iştir. Özel ve değişik projeler ile onlara harika oyuncaklar yapabileceğinizi biliyorsunuz. Karton araba yapabilmek için sizlere harika bir paylaşım hazırladık. Özellikle bu işlemleri çocuklarınız ile birlikte yapabilirseniz en farklı ve en özel projelere onlarında ilgi duymasını sağlamış olursunuz. Ayrıca bu size yeni fikirlerin de kapısını açabilir. Bu şekilde onlar ya da kendiniz için yaratıcı fikirlerinizi de geliştirmeye başlamış olursunuz.

Bu hoş ve etkili olacağına inandığımız arabamızın yapımı oldukça kolay. Her evde bulunan tuvalet kağıdı ya da havlu rulo kartonları boşaldığında atmak yerine bunlar ile güzel şeyler yapabileceğinizi biliyorsunuz. İşte sizler için ayarladığımız karton araba yapım işini de bunları değerlendirebileceğiniz harika ve çok özel bir proje olacaktır. Bu şekilde etkili ve inanılmaz çözümleri kısa sürede elde edebilirsiniz.

Bu özel oyuncağı yapmak için haricen bir tabaka karton, makas, yuvarlak lastikleri için kalıp, boyalar ve yapıştırıcıya ihtiyacınız var.  Bu şekilde onların odalarına yeni ve harika renklerde özel arabalar yapabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz karton araba yapımı ile ilgili detaylı resimleri inceleyerek hemen sizler de çocuklarınızın yüzünü güldürecek bu çok özel aktiviteye başlayabilirsiniz. Bu şekilde hem atıklarınızı değerlendirmiş hem de çocuklarınız ile bu aktiviteyi yaparken oldukça eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz.

Kartondan Cocuklariniz icin Oyuncak Yapimi 1

Kartondan Cocuklariniz icin Oyuncak Yapimi 2

Kartondan Cocuklariniz icin Oyuncak Yapimi 3

Bir önceki yazımız olan Keçeden Bebek Patiği Yapımı başlıklı makalemizde bebek patiği yapımı anlatımlı, el yapımı patik ve keçe bebek patiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir