Kardan Adamlarla Yılbaşı Dekorasyon Fikirleri

Kardan adamla yılbaşı dekorasyon
Kardan adamlı yılbaşı dekorasyom

Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde yılbaşı için harika dekorasyon fikirleri vermek istedik. Özellikle kar seven birçok insanın heyecan ile beklediği bembeyaz bir atmosfer özlemini belki bu kardan adamlar ile giderebilirsiniz. Yılbaşı içinde harika süslemeler olacak bu kardan adamlar sizleri de selamlamak için heyecan ile bekliyorlar. Hadi gelin onlara bakalım!

yılbaşı süsleri

Bu köşe kurulmuş kardan adamınız camdan gelip geçenleri izlerken, yılbaşı için gelecek hediyelerinde sanırız muhafızlığını üstlenecek.

Yılbaşı süs fikirleri

Bu harika yılbaşı sepetinde duran kardan adamımız ise mutluluktan dört köşe olmuş. Özellikle kar spreyi ile sizlerde böyle hoş yılbaşı dekorasyonları yapabilirsiniz.

Kardan adamla yılbaşı dekorasyon

Bu sevimli ikili sanırız bir çift çorabın adama dönmüş halleri. Ufak birkaç dokunuş ile sizlerde bu tarz harika dekorasyon aksesuarları üretebilirsiniz.

kardan adam dekorasyon fikirleri

Bu harika pinpon topları ise bulundukları cam fanus içinde etrafa gülücükler atan minik adamlar gibiler. Bu şekilde konuklarınızı ve çocuklarınızı sevindirecek harika bir eğlenceliği sizlerde yapabilirsiniz.

Kardan adam süsleme fikirleri

Keçe ile yapımlı basit ama hoş bu kardan adam ise çam ağaçlarınızda, camlarınızda ya da balkon pervazlarınızda şirin bir görüntü yaratabilir.

evde yılbaşı süslemeleri

Bu harika servis seti ise kışı müjdeleyen muzip bir tavırda sofrada duruyor. Özellikle çocuklarınıza kışı, karı ve kardan adamları sevdirebileceğini düşündüğümüz harika bir dekorasyon fikri.

Yışbaşında kardan adam dekorasyonu

Şu tonton kardan adama da bir bakın. Nasılda keyifle sandalyesinde oturuyor. Zevkten dört köşe olmuş bu adam, karın ve aynı zamanda güneşli soğuk bir günün keyfini sürer gibi.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı