Kanserin Ardındaki Gizli Gerçek

Kanserin Diye Bir Hastalık Yok
Kanserin Diye Bir Hastalık Yok

Kanser çağımızda bütün hastalıkların önüne geçmiş, çözümü hem var olan hem de ağır çözüme kavuşturulabilen bir hastalıktır. Fakat kanserin aslında olmadığını savunan ve bir o kadar da net şekilde kansere neden olan şeyin aslında yok edilmesinin de oldukça kolay olduğunu söyleyen doktor Otto H Warburg, bu zor hastalığın aslında ne kadar kolay atlatılabileceğini de ortaya koymaktadır. Aynı doktor bu gerçekleri insanların duymasının neredeyse imkansız olduğunu da söylemlerine ekliyor. Kanserin gerçek nedenlerini bulan aynı şekilde nasıl alt edileceğini de açık şekilde ortaya koyan doktora göre aslında kanser diye bir hastalık bulunmuyor. Nobel ödüllü doktora göre kanserin nedeni, oksijen eksikliğidir. Bu durum vücuttaki asit seviyesinin yükselmesine neden olmaktadır.

Doktorların Kanser Hakkında Söylemeyecekleri Gerçek

Doktor kanser hücreleri hakkındaki bulgularının asla normal doktorların hastalarına söylemeyecekleri kadar gizli olduğunu da ortaya koymaktadır. Kanser hatalıklarına neden olan sebep konusunda Nobel ödüllü doktor, kanser hücrelerinin anaerobik olduklarını da ortaya koymuştur. Bunun anlamı ise kanser hücrelerinin oksijen ile nefes alamadıklarıdır. Yani vücutta alkalin durumu gibi yüksek türde oksijen içermekte olan durumlarda kanser hücrelerinin yaşamayacaklarını açıkça ortaya koymaktadır. Doktora göre normal olan bütün hücrelerin oksijene mutlaka ihtiyaç duyduğu bir ortamda, kanser hücrelerinin ise oksijensiz yaşayabilmesidir. Bununla ilgili şu örneği de vermektedir. Bir hücreyi eğer 48 saat boyunca oksijen seviyesinin %35’inden mahrum etmeniz halinde, o hücrenin otomatik olarak bir kanser hücresine dönüşeceğidir.

Kanserin Nedenini ve Çözümünü Bulan Doktor

Doktor aynı zamanda şunları da verdiği bilgilere eklemiştir. Eğer vücudu çok uzun süre asidik bir durumda bırakmanız halinde, bu etki yaşlanmanızı da hızlandıracaktır diye devam etmiştir. Çoğu doktora göre bu genel bir kanıdır. Yani birçok sağlık sorununun temelinde, vücutta yer alan yüksek asit seviyeleri yer almaktadır.  Buna neden olan ise parazitler, kötü bakteriler ve virüslerin asitliği yüksek ortamlarda büyüyüp çoğalabilmesi olarak da ifade edilmektedir. Böylesi durumlara maruz kalmamak için pH dengesini sağlamak, sağlığı olabilecek en iyi seviyelere taşımak açısından son derece önemlidir. Yüksek asitliliği önleyerek sağlığınızı ciddi derecelerde iyi seviyelere getirebilirsiniz. Vücutta yer alan yüksek asitliği önlemek için yapılabilecek ev tarifi şu şekildedir.

Malzemeler; 1 bölü 3 kadar çay kaşığında karbonat, 2 yemek kaşığı kadar ise taze sıkılmış limon suyu ya da organik olacak elma sirkesidir.

Hazırlanışı; Bütün malzemeleri karıştırınız. Bu karışımla beraber bir köpürme oluşacaktır. Köpürme durana kadar karbonat ekleyiniz. Bardağı yaklaşık olarak 250 mil kadar suyla doldurunuz. Bu karışımı tek seferde içiniz. Ev tarifi olan bu karışım pH dengesi sağlayarak, vücutta alkali oluşturacak bir ortam hazırlayacaktır. Bu karışım aynı zamanda mide asidine de çare olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı