Kalp Desenli Değişik Örgü Örneği

Kalp Desenli Örgü Örnek Modeller
Kalp Desenli Örgü Örnek Modeller

Merhabalar değerli hanımlar; örgü işlerine devam ediyoruz ve sıradaki çok hoş modelimiz kalp desenli değişik örgü modelidir. Sayfamızda daha önce keşfetmediğiniz yepyeni iğne oyaları ve örgü işi çalışmalara ağırlık veriyoruz. Örgü seven hanımlara faydalı olabilecek güzel desenlere sahip örgü örnekleri, hem sizin daha iyi örgüler keşfetmenizi sağlıyor hem de güzel ve kolayca örebileceğiniz yepyeni örgülerle bir araya gelmenizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda resimli anlatım ya da videolu anlatım olarak da sunduğumuz birçok örnekte örgü işi çalışmalardan, tam verim almanızı sağlıyoruz. Kalp desenli örgüde, tıpkı diğer emek isteyen örgüler gibi hanımların seveceği türdedir ve biraz emek isteyebilir örgü bilmeyen hanımları biraz uğraştırabilecek örnekler arasındadır.

Kalp Desenli Değişik Örgü

Kalp Desenli Örgü

Kalp desenli örgümüz standart kara motiflerinden farklı olarak işlenmiştir ve orta bölümünde yapılan motif sayısına bakıldığında, fazlalaştırılmış olduğu ayrıca yapılmış motif sayılarının da oldukça güzel bir görünüm sergilediği örgülerdendir. Kalp desenli örgü çalışması, genellikle bebek örgü işlerinde kullanılmaktadır. Şirin gelecek bu türdeki örgülerin en güzel örnekleri, çocuk ve bebeklere has modeller olabiliyor. Bebekler ve çocuklar için her ne kadar kullanılsa da aslında kalp desenli değişik örgü modelimiz, değişik türdeki örgü motifleri çalışmalarınıza da farklı hava katabilecek düzeydedir.

Kalp Desenli Değişik Örgü Örneği

Kalp Desenli Örgü Modelleri

Kalp desenli değişik örgüyü dilerseniz evdeki masa örtülerinde, peçetelikler gibi ve yatak örtüleri gibi günlük kullanıma esas ürünlerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Örgüdeki pastel renkli çalışmalar, aslında daha çok yazlık türü mekanlarda ve yazlık evlerde daha hoş durabilmektedir. Yaz aylarının o güzelliğini yansıtacak adeta bahar havası katacak renklere sahip kalp desenli güzel değişik örgüler, her türü alternatif örgüde kullanılabilecek türde.

Siz değerli örgü seven bayanlar da bu çok harika türdeki motifleri örnek olarak alıp, işleyeceğiniz size özel size has bir modelde de uygulayabilirsiniz. Böylelikle örgünüze harika bir bahar havası katmış olursunuz. Çevrenizdeki örgü seven hanımlar da işlenecek farklı türdeki örgülere adeta hayran kalmış gibi bakabilirler. Farklı güzel kalp desenli örgüler yapımlarınızda kolay gelsin diyoruz, farklı örgülerde görüşmek dileğiyle.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı