Ana Sayfa Örgü Modelleri Kalın Şişle Örgü Nasıl Örülür

Kalın Şişle Örgü Nasıl Örülür

kalın şişle örgü
kalın şişle örgü

Merhabalar, bu yazımda sizlere kalın şişle örgü nasıl örülür? bununla ilgili örnek bir çalışma paylaştım. Öncelikle kalın ahşap şiş ile örgü örmeyi gösteren paylaşımları ilerleyen günlerde tekrar yapacağım. Ancak bu yazımda sizlere resimli anlatımı olan kalın şiş ile örgü çalışmasını paylaştım. Kalın şişle örgü örenler bu resimli anlatımda yapılan örgü modelini ve yapılışını hemen çözeceklerdir.

Kalın Şişle Örgü Örmeyi Hadi Daha Kolay Hale Getirelim

Aynı zamanda bu yazımın sonunda kalın şiş ile örgü modeli yapımını anlatan bir de anlatımlı videolar paylaştım. Umarım işinize yarar. İlerleyen günlerde örgü işleri ve tığ işi çalışmaları çoğunlukla paylaşmaya çalışacağım. Sitemiz henüz yeni ancak ilerleyen günlerde daha değişik ve güzel paylaşımlar yapacağız. Dekorasyon bölümüne de göz atmayı unutmayın. O bölüme özen gösteriyorum en güzel dekoratif fikirleri o bölümde paylaşacağım. Yine geri dönüşüm bölümünde ise evinizdeki eski eşyalarınızı dönüştüreceğiniz fikirleri paylaşacağım.

Şimdi kalın şişle örgü nasıl örülür? çalışmasının resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

kalin-sisle-orgu-nasil-orulur

Pekmarifetli bayanlara yönelik paylaşım sitesinde harika içerikler var. Sizde ziyaret etmelisiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oradan bir alıntıdır. Umarım işinize yarar.

Kaynak: http://pekmarifetli.com/kis-geldi-orguler-cikti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here