Örgü Modelleri

Kalın Şişle Örgü Nasıl Örülür

kalın şişle örgü
kalın şişle örgü

Genellikle orta kalınlıkta ya da daha ince şişler ile örgülerimizi örüyoruz. Karşımıza daha kalın şişle örülecek bir şey çıktığında bocalayabiliyoruz. Aslında kalın şişle de örülebilecek çok güzel örgüler var. Eğer sizler de örmek isterseniz kalın şişle örgü örmek konulu bu yazım sizlerin yardımcı olacaktır. Sizlere resimli anlatımı olan kalın şiş ile örgü çalışmasını paylaştım. Kalın şişle örgü örenler bu resimli anlatımda yapılan örgü modelini ve yapılışını hemen çözeceklerdir.

Kalın Şişle Örgü Örmeyi Hadi Daha Kolay Hale Getirelim

Aynı zamanda bu yazımın sonunda kalın şiş ile örgü modeli yapımını anlatan bir de anlatımlı videolar paylaştım. Umarım işinize yarar. İlerleyen günlerde örgü işleri ve tığ işi çalışmaları çoğunlukla paylaşmaya çalışacağım. Sitemiz henüz yeni ancak ilerleyen günlerde daha değişik ve güzel paylaşımlar yapacağız. Dekorasyon bölümüne de göz atmayı unutmayın. O bölüme özen gösteriyorum en güzel dekoratif fikirleri o bölümde paylaşacağım. Yine geri dönüşüm bölümünde ise evinizdeki eski eşyalarınızı dönüştüreceğiniz fikirleri paylaşacağım.

Şimdi kalın şişle örgü nasıl örülür? çalışmasının resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum.

kalin-sisle-orgu-nasil-orulur

Pekmarifetli bayanlara yönelik paylaşım sitesinde harika içerikler var. Sizde ziyaret etmelisiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oradan bir alıntıdır. Umarım işinize yarar.

Kaynak: http://pekmarifetli.com/kis-geldi-orguler-cikti

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı