Ana sayfa Kendin Yap Projeleri Kağıttan Amerikan Servis Yapımı

Kağıttan Amerikan Servis Yapımı

195
0
PAYLAŞ
kağıttan yapılma Amerikan servisi
kağıttan yapılma Amerikan servisi

Merhaba hanımlar; çoğumuzun dışarıdan o satın aldığı kimi adı kimi ise iyi kalitedeki kağıttan Amerikan servisini kendiniz yapmaya ne dersiniz? Son derece şık olan bu servis takımını, evde yer alan dergi ve gazete kağıtlarından oluşturmak ise işin eğlenceli kısmı olacaktır. Amerikan servisini kendin yap projemizi kesinlikle seveceğinizi umuyorum bayanlar. Kendin yap projelerinin her biri kesinlikle yarayışlı ve oldukça eğlenceli gelebiliyor. Dışarıda onlarca para verip alacağınız servis takımları yerine, evdeki kağıtları değerlendirip kağıttan yapılma amerikan servisi takımı, sizin içinde farklı bir görsellik anlamına gelecektir değerli hanımlar.

Amerikan Servis Yapımı

Sevgili bayanlar; Amerikan servisi yapımı için ilk etap olarak resim birdeki gibi evde yer alan kağıtlar, dergileri kullanarak başlayacağız. İlk önce resimdeki gibi kağıdı mini rulolar haline getireceğiz. Resim ikide rulomuzun nasıl olacağını görebilirsiniz. Resim üçte ise fazlasıyla sayı olarak yapacağımız ruloları görmektesiniz. Daha sonraki işlem aşaması ise bu ruloları, resim dörtteki gibi katlamaya işlem sağlamaya devam edeceğiz. Rulomuz bitince peşine yenisini devam etmek için ise, resim beşteki gibi tutkal kullanarak kağıtları bir birine yapıştırıp ilerleyeceğiz. Bu işlem servis takımının o daire gibi görünmesini sağlayan işlemlerden olacaktır.

Amerikan Servis Yapım Aşamaları

Amerikan servisi takımının işlem aşamalarını devam ettirdiğimizde, resim altıdaki gibi devam edeceğiz resim 7-8’i de uygulayacağız. Son olarak resim 9’daki gibi daire şeklini andıracak kağıttan servis takımının büyük olanını oluşturmuş olacağız. Biliyorsunuz ki, bir servis takımında bunun gibi daha küçülmüş haliyle üç adeta daire olacaktır. Bu arada resim 10’daki gibi istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Biz deneme amaçlı altın rengini denedik, son derece güzel bir Amerikan servisi rengi oldu. Sıradaki işlemde biraz önce bahsettiğimiz o en büyük daireden bir küçüğünü, daha sonra ise onunda bir küçüğünü oluşturmak olacaktır. Resim 11’de ikinci biraz daha küçük olan servis dairemizi görüyorsunuz. Resim 12’de üç tane servis dairemizin tamamlanmış olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz en küçük servis dairesinin en al kısmına, tuvalet kağıdı rulosunu boyayarak ekleyebilirsiniz. İşte bu şekilde Amerikan servisi takımımız hazır hale gelecektir.

PAYLAŞ
Önceki makaleBeğeni Alan Güzel Tığ Oyaları
Sonraki makalePasifik Kıyıları Şal Modeli

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here