İşte En Kolay Kombini Oluşturma

Selamlar sevgi değer bayanlar. Bugünkü moda yazımızda o hani her hanımın zorlandığı, bazen içinden çıkılmaz halle karşılaştığı kombin yapma konusuna değineceğiz. En kolay kombin nasıl yapılır hiç merak ettiniz mi? İşte size çok gizli kombin yapma sırları.  Kimi zaman önemli bir geceye katılmanız gerekebilir, bir düğüne giderken şık bir kombin yapmak elbette sizin de hakkınızdır hanımlar. İşte bu gibi önemli gecelerin en güzel en uyumlu kombini siz de olsun diye yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye edeceğim. Doğru kombin yapımında elbette tonla püf noktası bulmak oluşturmak mümkündür.

Kombin Nasıl Yapılır

Bu işin en kolayı aslında bayanların kendi vücutlarını tanımaları, bilmeleri ve vücut şekline uygun hareket etmelerinden geçiyor desek elbette yanlış olmayacaktır. Giysi dolabınızda birçok parçayı bir araya getirip kendinize son moda ürünler hazırlayabilirsiniz. Fakat bu konuda önemli ipucu, bakalım bu kombinler size uyuyor mu konusu olacaktır. Bu işte öncelikle size neyin yakıştığını bilmelisiniz. Vücut tipinize uygun tarzı keşfetmek ve oluşturmak harika gelecek elbiseleri keşfetmesi güzel hissetmenizi de sağlayacaktır. Birçok bayan kombin lafını duyunca hep siyahla bir şeyleri kombin etmek ister. Bu aynı zamanda vücutta kapatılmak istenen bölgeleri kapatma konusunda da kolaylıklar sağlayacaktır. Fakat bazı tiplere siyah pek de gitmeyebilir. İşte o gibi durumlarda size uygun renkleri tercih ederek kombinler yapılması daha mantıklı olacaktır.

En Kolay Kombini Yapma

Kombin yaparken siyah rengin dışında, yaşamımızda farklı renklere de yer açmak gereklidir. Vücut tipi yuvarlak hatlardan oluşanlar, üst giyimde kazak, ceket, hırkaların mutlaka göğüs çizgisinde bir darlık oluşturması ve basen hizasında bitmesi gereklidir. Aynı zamanda bu kombini dar paça olacak bir pantolonla, çeşitli aksesuarlar kullanıp da tamamlamak mümkün olacaktır. Uzun bir kolye ya da küpe de bu kombini yapmak için yeterli olabilir. Dar türde omuzlara sahipseniz, elbisenizde yer alacak straples de tek omuz veya askılı modelde olmasına özen göstermelisiniz. Bunun yanında vücuda sıkı şekilde yapışacak ceket ya da gömlekleri de giymemeye dikkat etmelisiniz. Bedeninizden bir beden büyük olan ceketler de bu kombini yapmada size ayrı bir şıklık katabilir. Kısa boylu hanımlar için ise en büyük püf noktası, uzun etek, elbise, çok uzun çizmeler ve ceketler giymekten geçiyor hanımlar. Herkese iyi günler dilerim farklı konularda görüşmek üzere.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı