İpler İle Kalpli Bileklik Yapımı

rengarenk bileklikler yapalım
rengarenk bileklikler yapalım

Sizler için farklı ve özel projeleri derlediğimiz sitemizde kendi kendinize yapabileceğiniz birçok takı, aksesuar ve dekorasyon ürünü bulmanız mümkün oluyor. Özellikle bu tip ürünleri yapmayı ve kullanmayı seviyorsanız kesinlikle sitemizde ilgili konuları inceleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizinle kalpli bileklik yapımı konusunu işleyeceğiz. Evinizde bulabileceğiniz orta kalınlıkta ve renkli ipler ile bu şık bilekliği sizlerde hemen yapabilirsiniz. Farklı desenler verilen el işi bileklikler bulunuyor. Biz size bu kez kalpli bir bilekliğin nasıl yapıldığını anlatacağız.

ipler ile kalpli bileklik yapimi 1

Yukarıda da gördüğünüz şekilde fazla bir ipe ihtiyacınız yok. Birer parça dilediğiniz renklerde ip ile bu işlemi yapabilirsiniz. Bu şık ve yapımı kolay kalpli bileklik yapımı sayesinde kendiniz ve sevdikleriniz için farklı bileklikler yapabilirsiniz. Bu hoş ve özel ürünler el emeği olduğu için çok fazla değer arz edecektir. 8 sap ip ayarlayarak işleme başlayabilirsiniz. Aşağıda da gördüğünüz şekilde ipleri aynı boya ayarlayın ve hepsini derleyerek bir düğüm ile birleştirin.

ipler ile kalpli bileklik yapimi 2

Bundan sonraki aşamalarda resimleri rakip ederek, örme işlemini yapmanı gerekiyor. Bu kolay ve oldukça hoş bileklikler sayesinde spor kıyafetleriniz ile hatta abiyeleriniz ile de çok şık takılar oluşturabilir kombin yapabilirsiniz.  Malzemeleri de oldukça uygun olan kalpli bileklik yapımı da çok kolay olan bir üründür. Bu neden ile evde kendiniz bu modelden istediğiniz kadar yapabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken konu ise düğümlerden kalp şeklinin çıkmasıdır. Bu şekilde düzgün bir bileklik elde edebilirsiniz.

ipler ile kalpli bileklik yapimi 3
ipler ile kalpli bileklik yapimi 4
ipler ile kalpli bileklik yapimi 5
ipler ile kalpli bileklik yapimi 6
ipler ile kalpli bileklik yapimi 7
ipler ile kalpli bileklik yapimi 8
ipler ile kalpli bileklik yapimi 9
ipler ile kalpli bileklik yapimi 10
ipler ile kalpli bileklik yapimi 11
ipler ile kalpli bileklik yapimi 12
ipler ile kalpli bileklik yapimi 13

Resimlerde de gördüğünüz gibi yapımı çok zevkli ve kolay bir bileklik. İstediğiniz renklerde bu ürünlerden yapabilir, kullanabilir ya da hediye edebilirsiniz. Farklı kalınlıklarda ki ipler ile de yapabileceğini bu uygulama değişik sonuçları almanızı sağlayacaktır. Abiye kıyafetler için simli karışımlı ipler önerilebilir. Sizlerde hemen kalpli bileklik yapımı ile kendinize harika bir bileklik yapmaya başlayabilirsiniz. Sitemizden diğer bileklik ve takı modellerini de inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

ipler ile kalpli bileklik yapimi 14
ipler ile kalpli bileklik yapimi 15
ipler ile kalpli bileklik yapimi 16
ipler ile kalpli bileklik yapimi 17

Kıyafetleriniz ile uyumlu ve değişik renkler seçerek daha farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu şekilde özel ve hoş takılar yapmanız da mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı