Iphone Şarj Kablosunu Sağlamlaştırmak

iphone şarj kablosu düzenleme
iphone şarj kablosu düzenleme

Elbette herkesin başına gelmiş şeyler arasındadır şarj kablosunun yıpranması bazen çalışmaması durumları. İşte hiç sevilmeyen bu durumları bende sevmediğimden sizlere özel bir diy projesi olan bu harika kendin yap projesini araştırdım ve aşamalarını resimli olarak kaydettim.

İphone bir telefona sahipseniz mutlaka o beyaz özel şarj kablosu her ne kadar sağlam olsa da mutlaka bir gün yıpranıyor ve kırık bir hal alıp aralıklı çalışmaya kimi zaman ise hiç çalışmamaya başlıyor. İşte bu durumu sonlandırmak için iphone şarj kablosunu sağlamlaştırabileceğiniz kendin yap projemi sizlere sunmak istiyorum.

Yapmanız gereken sadece resimlerdeki sıralamayı takip ederek malzemeleri tedarik ederek kolayca hemen hem güzelleştireceğiniz hem de sağlamlaştıracağınız iphone şarj kablonuzu sizde bu şekilde daha kaliteli ve sağlam bir hale getiriniz.

Malzemeler belli ve resimde görülmektedir. Makas, iphone şarj kablosu, küçük sarı bir boru resimdeki tarzda tedarik edebilirsiniz. Aynı zamanda örgü ipiyle de daha sağlam bir hal aldırmanız mümkündür. İki farklı renk kullanarak kolay şekilde sizde daha güzel bir şarj kablosuna sahip olabilirsiniz.

Resimlerdeki sıralamaya göre ilerleyeceksiniz ve gayet basit şekilde sizde şarj kablosunu sağlamlaştırabileceksiniz. Resimli kolay kendin yap projelerini bu yüzden çok seviyorum. Oldukça kolay şekilde sizde sıralamaya göre gerekli malzemelerle ilerleyeceksiniz ve gayet özel şekilde şarj kablonuzu sağlamlaştıracaksınız. Herkese şimdiden kolay gelsin demek istiyorum farklı diy projelerinde görüşmek üzere.

iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (1)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (2)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (3)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (4)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (5)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (6)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (7)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (8)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (9)
iphone-sarj-kablosunu-saglamlastirmak (10)
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı