İp Ve Boncuklardan El Yapımı Kolye

boncuklardan bileklik yapımı
boncuk kolye yapımı videoları

Takı ve aksesuarlar vazgeçemediğimiz özel materyaller arasında yer alırlar. Özellikle bayanların farklı takı merakları bu sektöründe gelişmesine neden olmuştur. Zaman içinde yetenekleri yüksek olan bayanlar bu konuya da el atarak kendilerine takı tasarımını hobi edinmişlerdir. Ancak öyle bir tarz takılar vardır ki, gerçekten el emeği ve göz nuru ile üretilmeleri bile zordur. El yapımı kolye modelleri bazen farklı taşlar ile yapılabilir. Bu makalemizde ise harika ve inanılmaz kolyeler sunacağız. Bu özel tasarımları diğerlerinden ayıran özellik ise tamamen el yapımı ve göz nuru oluşlarıdır.

boncuk kolye yapımı
El yapımı kolye

Gördüğünüz gibi bu el yapımı ürün inanılmaz bir tığ oyası ve boncukların birleşimi ile gerçekleşir. Şık duruşunun ardında ki emek onu çok daha değerli kılmakta. Özellikle antik görünümü ise El yapımı kolye için çok daha fazla özellikli bir duruş sağlıyor. Bu farklı tasarım gibi birçok modeli sizler için derledik. Bu şekilde yeni nesil ama antik görünümlü bu hoş kolyeden ya da oyalardan oluşan diğer modellerden sizler de esinlenebilirsiniz.

boncuklardan bileklik yapımı
boncuk kolye yapımı videoları

Bu boncuk işçiliği kolye ise küpeleri ile birlikte oldukça farklı bir tasarım olmuş. Harika bir mekik oyası ile oluşturulan bu özel kolye inanıyoruz ki sizlerinde boynunda çok şık dururdu.

El yapımı kolye
boncuklardan kolay bileklik yapımı

Tamamen tığ ile örülmüş olan bu model ise el yapımı kolye modelleri içinde ilk sırayı alacak cinsten. Olağan üstü renkleri ve uçlarda ki iğne oyası çiçekleri ile nefis bir görüntü sağlıyor.

kum boncuk kolye yapımı
tığ ile boncuk kolye yapımı

Bu hoş modeller içinde özellikle boncuk ve keçe malzemeleri ile yapılmış, çok farklı gerdanlıklarda yer alıyor. Sizler için sunulan bu özel modeller sayesinde sizlerde özel ve farklı kolyeler yapabilirsiniz. Elbiseleriniz ilde de uyumlu şekilde hazırlayacağınız bu ürünler inanılmaz şık ve özel takılardan olacaktır.

boncuklardan bileklik yapımı nasıl yapılır
boncuklardan kolay bileklik yapımı
boncuk kolye yapımı anlatımlı
boncuk kolye yapımı videoları
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı