İnce Görünmek İsteyen Hanımlar

Merhaba bayanlar; bugünkü moda yazımızda sizlere ince görünmenin püf noktalarından söz edeceğiz. Bu güzel küçük hileler sayesinde siz de giysilerinizden uzaklaşmayacak, onları daha çok seveceksiniz. Dergi de karıştırsanız internette de gezinseniz, aradığınız en özel ince görünme hilelerini bu yazıda bulabileceksiniz. Kıyafetlerin hilelerini kullanarak daha ince görünüme sahip olmak aslında o kadar da zor değildir. Hanımlar bazen fazla kilolardan ötürü, kıyafet seçimleriyle birlikte daha kalın görünebilir. Oysa bunu engellemek son derece basittir. Bazı ufak metotları bilmeniz, ince görünmenin kolay püf noktalarını daha basit şekilde yakalamanızı sağlayabilir.

İnce Görünmek İçin Kıyafet Hileleri

Konu başlığımız olan ince görünmenin bazı ufak püf noktalarına gelin hep beraber bakalım sevgili bayanlar. Kıyafet hileleriyle ince görünmek için ilk önce renkleri kaynaştırmanız gereklidir. Yani kullanılan rengin kombinini, bütün kombinlere katarak ahengi yakalayınız. Bu işlem sizi sandığınızdan daha ince gösterecektir. Bel kısmını belli etmek de yine sizi zarif ve ince gösterecek püf noktaları arasında yer alır. Giyeceğiniz kıyafetlerde bel kısmı ne kadar belli olursa, bir o kadar ince görünüm elde edeceksiniz. Elbise ya da pantolonlarda seçim yaparken, ince bir kemer kullanımı bu konuda önemli olacaktır.

İnce Görünmek İçin Kıyafetler

İnce görünmek için onca saat ve çaba harcamayacak birkaç basit ipucuyla, siz de artık diğer hanımlar gibi ince ve zarif görüneceksiniz. Şal, palto ve ceket kullanımı inceliğinizi zarafetinizi artıracaktır. Vücuttaki fazlalıklarınız sırt bölgesi ve kol bölgesinde daha yoğunsa, bu detayları kapatmak gerekecektir. Bunu da ince görünmek adına ve kamuflaj adına, ceket-şal-palto üçlüsünden biriyle ve ya birkaçıyla yapabileceksiniz. Bir diğer ince görünmekle ilgili püf noktası ise volanlı elbiselerdir. Bu tipteki elbiseler üzerinize daha sık oturacaktır. Böylelikle bel kısmınız ortaya çıkacak, bu belinize odaklanılmasını sağlarken bir yandan geniş kalçaları da kapatacaktır. Böylelikle daha estetik bir hanımefendi olmuş olacaksınız. Salaş tutulumlar ve pantolonlar da bazen zarif ve ince görünüm elde etmekte son derece önemlidir. Kalça kısımlarında sorunu olanlar, bu bölgeleri kapatmak için yüksek bel pantolon ve daha bol kumaşlı dökümlü duran modelli elbiseler kullanabilir. Kısa türdeki üst bluzlar da yine ince görünümde farklı bir estetik sağlayacaktır. Bir diğer ismiyle croptop olarak da isimlendirilen bu bluz ve tişörtler, son zamanlarda çok sık şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Daha çok basen bölgesini dar göstermek için, elbisede üst kısma uygulanacak bir hile olacaktır. Son olarak da dikey çizgileri kullanmalı ve daha ince gösterecek dikey çizgideki elbiselere yönelmeye özen gösterilmelidir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı