İnce Belli Görünmek

Günümüzde sayısız kadın, ince belli olmak için türlü çözümler aramaktadır. Bazen bunu elbiselerin o büyülü küçük sırlarıyla da yapabileceğinizi hiç düşünmüş müydünüz? Bazı kıyafetlerle ince belli görünmek aslında mümkün. Birkaç stil ipucu bu konuda kesinlikle işinizi görecektir. Öncelikle zarif ve kıvrımlı küçük bir bel modeli, güzellik koşullarının belli başlı şartları arasında gelir.  Sizlere şimdi bu konuda esaslı bazı püf noktalarından hemen söz etmek istiyorum. Bu ipuçlarını kullanarak zarif ve ince bir görünüme kavuşarak daha mutlu olacaksınız. Formda kalmak için aslında düzenli beslenmenin yanı sıra bazı egzersizlerin de yapılması gerektiğini hatırlatmış olalım derim.

İlk ipucumuz renk belirleme konusu olacaktır. Moda söz konusu olduğunda, renkler neden çok önemli yazımız içinde keşfetmiş olacaksınız. Renk uyumu sayesinde zarif görünmeniz mümkündür. Özellikle açık renkli bazı kıyafetleri tercih ederek sizi iri gösterebilir. Tam tersini yaparak, koyu renkleri kullanarak zarif görünebilirsiniz. Bu aynı zamanda küçük ve zarafetli bir duruş da sağlayacaktır. Buradan çıkartacağımız sonuç ise ince belli olmak için tek renkli ve koyu renkli elbiseleri giyim olarak tercih etmek zorundayız. Daha ince görünmek konusunda farklı bir hile ise, bel uyumlu koyu renkli elbiseleri giymek olacaktır. Yani çizgili bir elbise veya dikey çizgilere sahip bir elbiseyi giymekte fayda olacaktır.  Yatay çizgilerin sizi olduğunuzdan daha geniş göstereceğini kesinlikle unutmayınız derim.

Geldik silüetler konusuna. Bu konuda size tavsiyem ise blazer türü bir aracı kullanmanız olacaktır. Çünkü blazer, bel kesiminizi daha küçük gösterecektir. Kalça ve omuz bölgesinde yapılandırılmış bir blazer, sizi kesinlikle göründüğünüzden daha ince olmanızı sağlayacak. Aksesuarlar da ince görünüm için bazen şarttır. Aksesuarlarla ince görünmek için pek çok yöntem vardır. Fakat biz size en etkili olanını söylemek istiyoruz. Örnek olarak bir hırka üzerine geniş bir kemer takmak cesaret isteyecektir. Fakat parlak renkli takı takıp, çanta veya eşarpla dikkatleri üzerimizden dağıtmamız elbette mümkün olacaktır. Devam ettiğimizde farklı bir ip ucu ise büyük boy giyimden geçiyor. Zaman zaman kısa blazer giyimleri de tercih etmeniz zarafetinizi artıracaktır. Son olarak mutlaka zarafet için yüksek bel giyime önem veriniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı