Sağlık

İlaçlara Son Verdirecek Mucize Doğal Karışım

Sonraki Yazı
Önceki Yazı
mikroplara karşı kalkan
mikroplara karşı kalkan

Grip, öksürük ve nezle gibi hastalıklara karşı adeta koruyucu kalkan olabilecek limon, zencefil ve baldan oluşan şifa kürünün, tam bir sağlık deposu olduğunu söylememiz gerek. Bu karışım yurt dışında birçok doktor tarafından onaylanmış şiddetle önerilen karışımlardandır. Kış aylarında hasta olunması halinde ya da hastalık öncesi mutlaka vücudun koruyucu kalkanı olacak bu karışımı keşfetmeniz gereklidir. Yan etkisi ve hiçbir zararı olmayan tam bir doğal takviye durumundaki bu mucize karışımla vücudunuz mikroplara karşı kalkan durumunu alacaktır. Soğuk algınlığı hallerinde vücudun mevcut direnci düşmektedir. İşte böylesi durumlara karşı, mutlak suretle insanların bu kürü yaparak tüketmesi lazımdır.

Evlerde bulunabilecek bu üç harika malzemeyle kolayca hazırlanabilecek doğal kürümüz, kış aylarının yaygın halde oluşan hastalıklara davetiye çıkaran virüsler için doğal antibiyotik olacaktır. Zencefil, bal ve limon karışımı olan bu kürümüz tam olarak nelere faydalı gelmektedir hemen belirtelim. Öncelikle salgın hastalıkların fazlalaştığı dönemlerde, özellikle kış ve sonbahar aylarında yararlı gelmektedir. Çünkü bu tür salgınların arttığı aylarda insanların kolay hasta olması olasıdır. Bu kürümüzü aynı zamanda herhangi bir öksürük tedavisinde de kullanmanız mümkündür. Öksürük durumlarında bu kür, öksürüğü hem azaltabilecek hem de kesecek kuvvette olacaktır. Üç doğal besin maddesinden oluşan kürümüz aynı zamanda, mide bulantısı ve üşütmelere de iyi gelmektedir.

Gribe ve nezleye çok iyi gelen bu doğal mucize, özellikle vücudun direncinin artmasında büyük etkiye sahiptir. Vücudu virüslere karşı koruyan bu özel kür, virüslerinde ölmesini sağlayacaktır. Kürün hazırlanışı: Orta boy bir tane zencefil, yeterli miktarda bal olmalıdır. ( Kara kovan balı daha etkili olacaktır.), orta boy bir adet limon, orta boy kavanoz, isteğe göre bir adet çubuk tarçın da kullanabilirsiniz. Kış aylarında insanlar oldukça kolay şekilde hastalanabiliyor. Virüslere karşı etkili olan bu kürü tanışlarınıza da aktarabilirsiniz, onların da kış aylarını daha sağlıklı şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kış aylarında yetişkinler kadar çocuklar da etkilenebilmektedir. Bu karışımda yaş sınırı yoktur. Sağlıklı bir kış geçirmek için bu doğal mucizeden yararlanmanızı öneririz.

Sonraki Yazı
Önceki Yazı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün