İğne Oyası Yeni Modelleri

İğne Oyası Yeni Modelleri
İğne Oyası Yeni Modelleri

Selamlar çoğu hanımın merak ettiği yeni iğne oyası modellerinden söz edeceğim. Havlu kenarı ya da tesbih iğne oyaları ve ya yazma kenarı örnekleri türünde iğne oyası örneklerini sizler için bu yazımızda ele aldık. Bayanlar geleneklere göre hazırlanmış çeşitli türde iğne oyası örneklerini günümüzde kullanmaya devam etmektedir.

Bu türde anlattığımız iğne oyaları bayanların olmazsa olmazları arasındadır daima. Kullanımlar arttıkça hanımların bir biriyle olan yarışları da artıyor diyebiliriz. Bu yarışları biraz açacak olursak bütün bayanlar kendinde olan modelden bir yenisini karşısında görmeyi pek istemezler bu nedenle en yeni modelin kendisinde olmasını istediklerinden onlara yeni iğne oyası modelleri hakkında fikir de vermek istiyoruz.

Çeyiz sandıklarında günlük kullanımları kapsayan çeyizleri süsleyecek türde örneklerle kalmamanız için sunacağımız resim galerisinden ilham alabilirsiniz. Fikir sahibi olup biraz da el emeğinizi katarak iğne oyasında en yeni modelleri işleyebilirsiniz.

İğne oyası örneklerinin bazı bayanlar için o kadar da kolay olmayacağını söylemek doğru olacaktır. Fakat sizlere kolay gelecek iğne oyası örnekleri bularak galerimizde yayınlıyoruz ve buna zaman harcamayarak kolayca hemen işlemeye başlamanızı amaçlıyoruz.

Sitemizde bu konuda geçmiş paylaşımlarımızda da birçok iğne oyası modeli sunmuş durumdayız. Anlatımlı olarak sunulmakta olan iğne oyası türlerini evinizde çok kolay şekilde yapabilirsiniz.

Yeni modelde havlu örnekleri tesbih modeli yazma kenarlarının bazılarını resim galerimizden keşfedebilirsiniz. Her geçen gün daha güzel örneklerle karşınıza çıkmak bana ve ekibime de keyif veriyor açıkçası. Fakat bu türlerin kolay oluğunu şuna bağlı olarak söylüyoruz diyebilirim. Her gün iğne oyasıyla uğraşan çoğu bayana hiç de zor gelmeyecek türde örnekler yayınlamaktayız.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı