Ana sayfa Oya Dantel Modelleri İğne Oyası Tülbent Yazma Kenarı

İğne Oyası Tülbent Yazma Kenarı

375
0
PAYLAŞ
oya yazma örnekleri
oya yazma örnekleri

Selamlar; örgüye gönül vermiş hanımlar. Sizlere bu çalışmamızda ise iğne oyası çok şık tülbent yazma kenarı örneklerini anlatacağım. Muhteşem diyeceğiniz iğne oyalarından oluşan resimli galerimize hayran kalacaksınız diyebilirim. Son zamanlarda gözde bir hal almış olan iğne oyası kenar örnekleri, yazmalarla buluşunca bir başka keyif verici olabiliyor. Popüler olan bu iğne oyaları, hanımların en sık yapmak istedikleri iğne oyaları arasında girmiş bulunmaktadır. İğne oyası tülbent yazma kenarı örneklerini dilerseniz, birçok iğne oyasında kullanabilirsiniz. Bunun yanında yazma dışında dilerseniz ev tekstil eşyalarınızın süslenmesinde dahi bu şık örgü motiflerini rahatça kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse mutfak peçeteleri, salon takımları, mutfak benzeri çoğu aletin süslenmesinde kullanabilirsiniz.

Bunların yanında dilerseniz bebek mendillerinin kenarlarını minik şekilde iğne oyalarıyla süslemek de mümkün olacaktır. Çeyiz hazırlığı yapan hanımlar ise iğne oyası örneklerini kesinlikle keşfetmelidir. Çeyizlerine ekleyebilecekleri çok sayıda harika iğne oyası tülbent yazma kenarı motifini, sitemizdeki çoğu kaynaktan keşfedecek hanımlar memnun kalacaktır. Arkadaşlarınızın kıskanacağı kadar harika olan iğne oyası tülbent kenarı örnekleri, çeyizlere ekleyerek çevrenizdeki hanımlara güzel bir sunum da yapabilirsiniz. Şimdi hemen sizlere sunduğumuz resimli galeride neler var ona geçelim. Öncelikle ilk modelde pembe ve beyaz, yeşilin hakim olduğu harika ötesi bir modeli görmekteyiz. Son derece itinayla işlenmiş olan bu model çeyizlere kesinlikle farklı bir hava katacaktır.

Devam ettiğimizde ikinci örnekte ise pembe sarı ve yeşil renkte güzel bir çiçek motifi yer alıyor. Sonraki örneğimizde iki tane küçük çiçek motifi oluşturulmuş ve kullanılan renkler ise beyaz, pembe, sarı ve yeşil renklerdir. Sıradaki örnekte ise şahane bir motif sergilenmiş olup birden fazla çiçek motifi kullanılmıştır. Farklı bir örneğimizde ise beyaz ve pembenin süper birleşimini görüyor olacaksınız. Son derece şahane görünen beşli bir çiçek motifi ortasında yeniden bir çiçek motifi bulunan örnek harika görünüyor. Sıradaki örneğimizde ise pembenin yoğun olarak kullanıldığı çiçeklerin uç kısmında ise beyazın hakim olduğu bir motifi göreceksiniz. Diğer bir modelimiz ise kırmızı uçları olan gövde kısmı beyaz ve yeşillerden oluşan şahane bir örnektir. Herkese bu güzel iğne oyası modellerinin yapımında kolay gelsin diyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here