İğne Oyası Havlu Kenarı Lale Modeli Yapımı

İğne Oyası Havlu Kenarı Lale Modeli
İğne Oyası Havlu Kenarı Lale Modeli

İğne oyaları ile işlenen havlu kenarları bir başka güzel oluyor. Havlu kenarları için internette binlerce iğne oyası modelleri bulunuyor. Bu konumda sizlere bunlardan lale modeli iğne oyası yapımı ile ilgili bir anlatımlı video paylaşacağım. Özellikle çeyizlik havlu kenarı iğne oyası modelleri arayanların kaçırmaması gereken bir video olacak. Mutlaka izleyin ve bu havlu kenarı modelini sizlerde yaparak bu tür el işlerini yaşamasına sizler de katkıda bulunun.

Videoda anlatımı bulunan lale iğne oyası modeli havlu kenarlarınıza çok yakışacaktır. Kullanılan renkler olsun motifin zengin duruşu olsun tam bir çeyizlik iğne oyası modelidir. Bu iğne oyasında pırpır, zürafa, sinek kanadı gibi temel iğne oyası teknikleri kullanılmıştır. Ayrıca bu video ile iğne oyasında eksiltme ve artırma yapmanın püf noktalarını da öğrenmiş olacaksınız.

Lale oyasında kullanılan motifler bu iğne oyasını ayrı bir güzelleştirmiş diyebilirim. Yaprakları ve hemen üzerine işlenen lale motifinin tohumları oyaya bambaşka bir hava katmış. Ayrıca İki motif arasına işlenen dağ oyası da havlu kenarı iğne oyasını tamamlamış. Aşağıdaki videolu anlatımını izleyerek bu lale motifli iğne oyasını sizlerde kolaylıklar yapabilirsiniz.

Lale Motifli İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılış Videosu:

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı