Ana Sayfa Oya Dantel Modelleri İğne Oyası En Yeni Yazma Kenarları

İğne Oyası En Yeni Yazma Kenarları

En Yeni İğne Oyası Kenarları
En Yeni İğne Oyası Kenarları

Kapalı giyimli bayanların sıkça kullandıkları ve çokça şekilde tercih ettikleri yazma modelleri kendi desenleri üzerine iğne oyaları yapılması sonucu daha şahane görünümler kazanır. Bu nedenle bu güzel yazımızda sizlere resimli olarak iğne oyasında en yeni modelleri yazma kenarı olarak sunmuş bulunmaktayız.

Yeni modelleri yazma kenarlarına işlediğinizde çok daha şahane bir görünüm elde etmektedir. Aslında her yıl moda olan renklerin değişkenlik göstermesi sonucu iğne oyalarında da moda ve türler modeller her zaman değişkenlik göstermektedir. Eski zamandan bu yana günümüze kadar gelmiş olan yazma kenarı örnekleri hala çoğu bayanın gözdesi durumundadır.

Genç olan çoğu bayan eksik olmaması yönüyle çeyizlerinde iğne oyası modellerine geniş şekilde yer vermektedir. Çeyizlere yapılan hazırlıkların büyük bir kısmını da kapsayabilen iğne oyasında, bayanlar genellikle yılın trend olan modellerini yani moda olan iğne oyası türlerini tercih ederek onları işlemeye hemen başlamakta ve ya bilen birinden görerek ilk adımları atmaktadır.

Eğer sizinde örgü işlerinde beceriniz pek yoksa iğne oyası başlangıcı sizin içinde biraz zor olacaktır.  El becerisini artırmada kesinlikle etkili olan kolay tekniklerle yapabileceğiniz iğne oyası bazı örneklerini resimli olarak bu yazımızda sizlere sunmaktayız. Bununla el becerinizi artırdıktan sonra sizde daha profesyonel zor olan bazı modelleri kolayca yapabileceksiniz. Daha zorlarını örmek konusunda bu ilk aşama olacaktır. Sitemizde de aynı zamanda çoğu yazımızda sizlere en yeni iğne oyası örneklerinden kesitler vermiş durumdayız. Geçmiş yazılarınızı arama kısmından araştırarak da rahatlıkla farklı türde size özel yayınladığımız iğne oyası türlerini keşfedebilirsiniz.

igne-oyasi-en-yeni-yazma-kenarlari (3) igne-oyasi-en-yeni-yazma-kenarlari (4)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here