Her Sezona Uygun Örgü Örnekleri

her sezona uygun örgü işleri
her sezona uygun örgü işleri

Merhaba bayanlar; bu yazımızda sizlere her sezona uygun örgü türlerinden örneklerle örgü işi çalışmalar hakkında bilgiler vermek istedik. El emeği olan ve göz nuru olan çoğu örgü işi çalışmaları, belli müddet sonra kimse kenara atmak istemez. Belli süre kullanılabilecek örgü işi örnekler yerine, insanlar artık her sezon kolayca kullanabilecekleri örgü işlerini evlerinde bulundurmak istiyor. Her sezona uygun örgü örnekleri sayesinde, artık dolaba atıp bırakmayacağınız her zaman rahatça kullanabileceğiniz örgü işi çalışmalarını siz de çok seveceksiniz.

Eskimeyen Örgü Fikirleri

El becerinizi geliştirecek hem de stresinizi azaltacak meditasyon şekli diyebileceğimiz örgü örnekleri, kesinlikle zihninizi boşaltmaya ve güzel bir gün geçirmeye yardımcı olabilir. Neredeyse erkeklerin de tercihi olmaya başlayan örgü örme işi, sizin içinde son derece keyif verici olacaktır. Fakat belli süre giyilecek örgü işlerinden ötürü, çoğu bayan bu örgü işlerini terk etmeye de başladığını da belirtmek gerekir. Oysa yazımızda da sunduğumuz her sezona uygun örgü işleri, bu konuda ufkunuzu açacaktır. Eskimeyen örgü fikirleri de tam bu noktada işe yarıyor işte. Hanımların karamsar olarak baktıkları belli sezonlara has örgü işleri yerine, çoğu bayan artık her sezonda kullanabilecekleri örgü türlerine yönelmektedir.

örgü türleri

Sezona Uygun Örgü Modelleri

Bazı örgü motif ve modelleri, neredeyse bütün bir yıl kullanılabilecek türde yapılabiliyor. Ayrıca bu yapılan örnekler, kesinlikle modası asla geçmeyecek türde oluyor. Her sene yeni bir moda çıksa bile, bazı klasik örgü işi giysilerin modası kesinlikle geçmemektedir. Klasik olarak modası geçmeyenler arasında baş sırayı şallar alabiliyor. Buna örnek vermek gerekirse, üçgen şeklinde olan şallar hala moda durumundadır. Yıllardır her sene moda diyebileceğimiz bazı şal örneklerini, resimli olarak da sizlere sunduk.

Her sezona kesinlikle uygun örgü modellerinden şallar, emeklerin ve harcanan zamanın kesinlikle karşılığını veriyor. Harcanan vaktin çöp olmamasını sağlıyor adeta. Kullanım rahatlıklarını resimli galerimizde görebilirsiniz. Aynı zamanda modası geçmeyen, popüler ve renkleri de güzel şalları seveceğinizi umuyoruz. Örnek resimlerdeki şalları model olarak alabilir, şal örmeyi biliyorsanız siz de deneyebilirsiniz. Geçmiş paylaşımlarımızda şal yapımları hakkında oldukça geniş arşivi sizler için sitemizde bulundurmaktayız. Beğeneceğiniz ilham aldığınız bazı örnekleri örmeyi deneyebilirsiniz.

her sezona uygun örgü örnekleri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı