Hayal Gücünüzü Kullanın

Hayal Gücüyle yapılacak şeyler
Hayal Gücüyle yapılacak şeyler

Evinizde oturuyorsunuz ve sıkıntıdan patlıyorsunuz, sizlere evinizde olağanüstü şeyler yapabilirsiniz desem, bana inanır mıydınız? Söylediğim gibi evinizde muhteşem görünüme sahip eşyalar yapabilmeniz mümkün. Elinizde bir balon, plastik çatal veya bıçak, poşet, kürdan, karton, kibrit vb. Bunun gibi daha birçok malzeme ile evinizde çok güzel şeyler yaratabilirsiniz.

Hayal Gücünüzü Kullanın

Peki bu nasıl mı olur? Tabi ki her şeyden önce sizleri hayal gücünüze inanıp onu kullanmaya davet ediyorum. Seçim sizlere ait o muhteşem hayal gücünüzü kullanarak evde can sıkıntınıza çok güzel bir çare bulup çok güzel şeyler üretebilirsiniz, kim bilir günün birinde yaptığınız bu muhteşem eşyalar bir icat haline bile dönüşebilir. Sizlerle burada resim paylaşamadığımdan kısaca bunları nasıl yapabileceğiniz anlatacağım. Çok güzel bir örnekle başlıyorum, içtiğiniz içeceklerin kapaklarını, (pet şişe kapağı değil) birbirlerine geçirerek çok güzel bir biblo yapabilmeniz mümkün. Tabi bunlar genellikle başka insanların düşünceleriyle yapılmış fikirler. Şimdi sizlere zor geliyor olabilir, ama olay ciddi anlamda hayal gücünde bitiyor diyebilirim.

Hayal Gücünüzü Kullanın 2

Gerçekten inanarak ve isteyerek düşünürseniz siz de bir şeyler bulup, çok güzel manzaralara imza atabilirsiniz. Gelelim bir diğer örneğimize, evinizde kullandığınız veya kullanmadığınız beyaz bir kumaş ayakkabınız var mı? Eğer böyle, bir çift ayakkabınız varsa, bu ayakkabıları çok güzel ayakkabılar haline getirebilmeniz mümkün. İhtiyacınız olan ispirto kalemdir. Elinizde birbirinden farklı en az 5 farklı renk ispirto kalem olsun diyelim, açın bu kalemlerinizin kapaklarını ve kafanıza göre beyaz ayakkabınızı boyamaya başlayın. Kafanıza göre istediğiniz gibi ayakkabınızı rengarenk yapın. Eminim ki yapmış olduğunuz çalışmadan çok hoşnut olacaksınız ve bunu yaptıktan sonra aklınızda hep böyle tarz şeyler yapmak olacak. Şimdiden sizleri uyarmakta fayda var bu tarz şeyler, bağımlılık yapabilmekte.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı