Ana Sayfa Dekorasyon Harika Balkon Dekorasyon Fikirleri

Harika Balkon Dekorasyon Fikirleri

balkon tasarlama
balkon tasarlama

Sizler için bu yazımızda harika balkon dekorasyon fikirleri vereceğiz. Tarzınıza uygun bir balkon dekorasyon modeli seçerek hemen uygulamaya ne dersiniz?

Çeşitli Balkon Dekorasyonları

dekorasyon fikirleri

Bu modelimizde pratik katlanabilir masa ve sandalyeler kullanılmış. Özellikle dar alanlar için uygun olan bu tasarımda çiçekler, minderler ve kilim ahşap dokuyu bozmandan kullanılmış.

balkon tasarım fikirleri

Balkonları için hasır mobilya tercihi olanların rahatlıkla kullanabileceği bu tasarımda ise siyah ve beyaz renkler ağırlıklı kullanımda. Kar tanesi çiçekler ile harika bir bütünlük elde edilmiş.

harika balkonlar

Yerde oturmayı seven ancak balkonu dar olanlar için oldukça hoş ve romantik bir tasarım. Birkaç minder ve birkaç mum hiç bu kadar romantizm saçmamıştı!

balkon tasarım diyarı

Bu balkon tasarımımızda ise sabah kahvenizi içerken size harika çiçeklerin eşlik etmesine izin verebilirsiniz.

harika tasarımlar

Akşamüstü iş yorgunluğunuzu atabileceğiniz bu tik ağacı zeminli balkında; rahat bir minderli sandalye size konforu yaşatacaktır. Ayrıca eski bir ahşap sandık bu şekilde hoş bir saksı olarak değerlendirilebilir.

balkon tasarlama

Bu geniş balkon, ailecek ya da sevdikleriniz ile birlikte oturabileceğiniz inanılmaz bir alan olacak. Türkuaz, yeşil ve beyazın ahşap ile harika uyumu uzun ve sıcak sohbetlerinize eşlik edecek. Çeşitli aksesuarlar ile süsleyebileceğiniz ortamda kesinlikle çok rahat edeceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here