Güzel Tığ İşi Örgü Lif Örnekleri

Tığ İşi Örgü Lif Örnekleri
Tığ İşi Örgü Lif Örnekleri

Lif modelleri hakkında sizlere bu yazımda en güzel tığ işi örgü lif örneklerini anlatmak istiyorum. Örgü olan lifler biraz zor olsa da örgü türleri arasında bayanların en sevdiği modeller arasında yer alabiliyor çoğu zaman. Tığ işi çalışmalarda bende daima lif örgü türlerini internette araştırmaktayım.

Kullanımı pratik olmasının yanında küçük olan aynı zamanda çabuk bitme özelliklerine de sahip olan örgü lifleri bu sebeplerden ötürü bütün hanımlar sevmektedir. Gayet sempatik eşya bazında tığ işi örgü lifler, hediye ederken de kolaylık sağlamaktadır.

Tığ işi örgü lifler günlük hayatta sık şekilde kullanılmaktadır. Bu sebeple hanımlar bu tür örgü işlerini genellikle çokça yapmaktadır. Yine çeyiz konusunda da örgü lifleri tığ işi olan bu harika örgüleri sizde çok beğeneceksiniz. Tığ işi örgülerinin her biri kesinlikle bayanların çok işine yaramaktadır. Fakat örgü liflerin örgü türleri arasında yeri bir başkadır diyebilirim.

Resim galerisinde dikkat çeken şık modelleri görebileceksiniz hoşunuza gidecek türleri kesinlikle sizde örmek isteyeceksiniz. Kare şeklinde, nazar boncuklu, çilekli, üzüm desenlileri, minik çiçek türlerini sunulan diğer türler arasında görünce çok hoşunuza gidecektir.

Fiyonk desenli olan modelleri sempatik bulacağınızı söylemek isterim. Özellikle zigzag desenli olan kare şeklindeki iki renkli liflerde çok güzeldir. Görsel açıdan hoşunuza gidecek türleri galeride seçebilirsiniz. Sizlere özel sunduğum resimli galerideki motifleri seveceğinizi umuyorum. Daha yeni modelleri takip etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı