Güzel Kışlık Örme Patik Modelleri

örgü bebek patikleri
örgü bebek patikleri

Kışlık örgülerde en güzel örgü patiklerden kadın ve erkek modellerini sizlere bu yazımda sunmak istedim. Gayet iç açıcı duran kış aylarının vazgeçilmezi olan örgü patikleri çok beğeneceğinizi umuyorum. Kış sezonu yaklaştığından çalışmalarımızın büyük çoğunluğu örgü işleri üzerine oluyor. Bir yerde farklı bir patik modeli dahi görsem bunu hemen sizlere de paylaşmak istiyorum. Geçmişte örgü bebek patikleri konulu birkaç yazım da olmuştu. Dilerseniz örgü işlerine ait daha özel türleri o yazımlarımda da bulmanız mümkün olacaktır. Havaların soğumasıyla artık hanımlar patikleri, yavaş

yavaş sandıklarından çıkartmaya başladı. Ellerinde olmayanlar ise örneklerini bir yerden edinip örmeye ya da hazır almaya başlıyorlar.

Aslında hazır almanın pek taraftarı olmadığımızı yaptığımız bu şık örgü çalışmalarıyla da sizlere kanıtladığımızı var sayıyorum. Çünkü hazır almak yerine el emeği olan bu ürünleri kendiniz yapsanız, bu daha ayrıcalıklı bir keyif olabiliyor. Çocuğunuza ve eşinize kendi emeğinizi ile bir örgü patik yaptığınızda bunun mutluluğu anlatılmaz bir hal alacaktır. Daha önceki açıklamalı patik örgüleri çalışmalarımızı da bu konuda rahatlıkla incelemenizi tavsiye edeceğim. Dilerseniz gözde türdeki bu patik örgü örneklerini hemen inceleyelim ve hangi motifleri içeriyor ne gibi işlemeler kullanılmış hepsine bir göz atalım derim.

Öncelikle ilk modelde siyahın hakim olduğu bir bayan yetişkin patiğini görüyor olacaksınız. Bu patikte siyah üzerine oldukça özel renkler kullanılmıştır. Bir gül deseni yapılmış ve pembeyle yaprak motifi için yeşil tonlar kullanılmıştır. Sonraki örneğimiz ise kırmızı ve beyazın hakim olduğu genç bayanlarımız için olan bir örnektir. Adeta Noel Baba renkleri de diyeceğimiz bu modeli beğeneceğinizi umuyorum. Sonraki modelde anne ve bebeğine ait pembe ve beyaz renklerin hakim olduğu şık bir patik türü bulunmaktadır. Ayak parmakları kısmına doğru kurdelesinin olduğu bu modelde anne ve bebek için gayet şık duracaktır. İlerlediğimizde bir sonraki resimli galeride ise erkeklere özel Beşiktaş renklerinin hakim olduğu özel bağcıklı patik türü bulunmaktadır. Yine devam ettiğimizde yetişkin erkek patiği görmekteyiz. Bu örnekte ise tamamen ayakkabı gibi bir görünümü olan erkek patiğini görmüş olacaksınız.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı