Günlük Kullanım İçin Fiyonk Saç Modeli

Fiyonk Saç Modeli Yapılışı
Fiyonk Saç Modeli Yapılışı

Her zaman sizler için kıyafet, ev dekorasyonu ve diğer alternatifler de üretimler ile ilgili projeler sunan sitemizde, biraz da güzelliğinize yönelik paylaşımlar yapmak istedik. Bayanların en önem verdiği konu olan saç modellerinin ise sizlerin dikkatini çekeceğini düşünüyoruz. Günlük kullanımda oldukça şık ve kolay şekilde yapabileceğiniz fiyonk saç modeli yapım aşamalarını anlatacağız. Bu şekilde anlık sokağa çıkarken bile dikkat çekici ve özel bir model yapabilirsiniz. Uzun saçlara uygulanabilecek birçok model var. Ama klasik işlemleri yapmak istemediğinizde bu tür farklı saç modellerini deneyebilirsiniz.

Gelin şimdi birlikte kolay bir şekilde fiyonk saç modeli yapımını deneyelim.

Fiyonk Saç Modeli

Yukarıda ilk üç aşamayı resimler de görmektesiniz. Öncelikle saçlarınızın tamamını arkanıza alın. Ön bölümde bulunan saçlarınızdan iki parçayı resimde ki gibi eliniz ile alın, ikinci resimde ki gibi bir lastik yardımı ile toplarmış gibi yapın. Ama hepsini almayın. Resimde detayı görebiliyorsunuz.

Fiyonk Saç Modeli Resimli Anlatım

Ortada ki bukleyi ikiye ayırın. Sonra bir klips toka vasıtası ile iki yana sabitleyin. Saçınıza uygun bir toka ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Fiyonk Saç Modeli Nasıl Yapılır

Saçın alt kısmında kalan ve tam olarak toplanmayan kısımları güzelce ve eşit miktarda dağıtın. Bu şekilde artık fiyonk saç modeli ortaya çıkmaya başlıyor. Alttaki saçlardan bir parmak kalınlığında bir parçayı yukarıda ki orta resimde görüyorsunuz. Bu tutamı fiyongun altında tekrar üzerine geçirin. Ve sanki bir kurdele bağlamış görüntüsü olmasını sağlayın.

Fiyonk Saç Modeli Anlatımlı

Evet, işte harika ve gerçekten çok kolay saç modelini sizler de uzun saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu hoş ve şık model sayesinde hem saçlarınız yüzünüze gelmeyecek, hem de arkadan bakıldığında çok şık görünecektir.

Fiyonk Saç Modeli Yapılışı

Bu da aynı modelin farklı şekillerde yapılmış hali. Sizler de özellikle günlük kıyafetleriniz ile doğum günü ve benzeri arkadaş toplantılarında, işe gidip gelirken saçımı nasıl toplasam diye düşünüyorsanız, işte sizlere harika bir fikir. Umarız sizler için derlediğimiz bu güzel ve bilgi verici makalemizi de beğenirsiniz. Sizler de görmek istediğiniz modelleri bizlere iletirseniz, hemen sitemizde sizin için yayınlamaya çalışırız. Güzellikler için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı