Günde 4 Kaşıkla Kanseri Önleyen Karışım

Kanseri Önleyen Karışım
Kanseri Önleyen Karışım

Merhabalar; çağın en önemli hastalıklarından kanser için sizlere çok özel bir bilgi vermek istedik. Halk arasında kötü hastalık olarak da bilinen kanserin, artık ev yapımı çok güçlü bir önleyicisi var. Bu özel karışım sayesinde, günde dört kaşık alarak kanseri rahatlıkla vücudunuzdan uzak tutabilirsiniz. Rus araştırmacılarından Hristo Mermerski, kanser için tedaviyi ev yapımı karışımla bulduğunu iddia etmektedir. Tamamen evde hazırlanabilen bu tarifin, tüm vücudumuz için iyi bir iyileştirici olduğunu da sözlerine ekliyor. Güçlü bir iyileştirme etkisine sahip olan bu özel karışımın, kanseri tedavi etmesi son derece güzel bir haber.

Kanseri Önlemede Yeni Çözüm

Kanser önleyicinin yararları hakkında ise bakın şu şekilde bilgiler vermektedir. Oluşturulacak karşım; kan damarlarını temizlemektedir. İnsanın hafızasını ilerletmektedir. Aynı zamanda kalp krizine karşı, kalbi koruyu bir özelliği de bulunmaktadır. Kanseri yenmek için kesinlikle denenmesi gereken karışımlardan biri olduğunu belirten Mermerski, bu karışımın aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirdiğini de belirtmiştir. Artı olarak akciğer ve böbrekleri de bu özel karışımın temizlemesi, kesinlikle çok güzel bir haberdir. Doktor Mermerski, bu yeni buluşunun bütün kanser türleri için oldukça doğal bir tedavi yöntemi olduğunu da belirtmiştir.

Ev Yapımı Kanser Önleyici Malzemeleri

Evde yapılabilecek bu özel karşımın malzemeleri arasında 15 limon, 992 gr bal, 397gr ceviz, 12 diş kadar sarımsak ve 396 gr filizlenmiş buğday gerekmektedir. Buğday filizlenmesi nasıl olur: Geniş bir kaba yeşil buğdayı koyunuz. Üstünü geçecek kadar su ekleyiniz. Gece boyu su da o buğdayı bekletiniz. Sonrasında sabah olduğunda ise yeşil buğdayı süzünüz ve iyice durulayınız. Süzülecek buğdayı farklı bir kaba koyup 24 saat kadar beklettiniz. Böylelikle buğdayınız filizlenmiş olacaktır.

Karşımın Yapılışı:  Sarımsak dişlerini temizleyerek başlayınız. Sonrasında filizlenmiş buğday, cevizi ve sarımsak dişlerini iyice karıştırıp öğütünüz. Farklı bir yerde 5 limonu kabuğu ile öğütüp, bir önceki karışımla ikisini karıştırınız. Kalan 10 tane limonun suyunu da bu karışıma ekleyiniz. İyice bir biriyle bütünleşinceye kadar karıştırmaya devam ediniz. En son olarak balı da ilave edip, tahta kaşıkla karıştırmaya devam ediniz. Oluşan karışımı cam kavanoza koyup, üç gün kadar buzdolabında tutunuz.

Üç gün sonrasında bu karışım hazır hale gelmiş olacaktır. Yenilme tarzı ise kahvaltı ve akşam yemeğinden yarım saat önce şeklinde olacaktır. 1-2 yemek kaşığı kadar tüketmeye özen gösteriniz. Aynı şekilde uyumadan önce de 1 kaşık tüketiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı