Göğüsleri Daha Küçük Gösterecek İp Uçları

gogusleri-daha-kucuk-gosterecek-ip-uclari (1)

Moda denince akla kadınların daha şık zarafetini yansıtacakları elbiseleri içinde olmaları gelir. Bazı kadınlar küçük göğüslü olmak bazıları ise büyük göğüslü olmak ister. Bu yazımızda göğüslerin elbise altında daha küçük görünmesiyle ilgili işine yarar ipuçları vermek isteriz. Göğüslerin büyük olmasından şikayetçi olan hanımlara çok özel ip uçları vermeye hemen başlıyoruz.

Yaz sezonunda daracık olan bazı elbiseler, seksi bikiniler ve kısa üstlerle daha güzel oluyor. Fakat bazı elbiseler küçük göğüslerle daha iyi tamamlanabiliyor. Peki göğüsler büyükse tam olarak ne yapmalı? Büyük göğüslülere özel ipuçlarında, modacıların ve stil danışmanlarının bazılarının verdikleri özel ip uçları tam da bu noktada işini görecek türdendir.

Öncelikle doğru kesimi bulmak küçük göğüsler konusunda önemli rol oynamaktadır. Kusursuz denebilecek bir sutyenle doğru kesimi rahatça yakalayabilirsiniz. Büyük göğüslere sahip olanlar giysi satın alırken mutlaka detay olarak elbisedeki dekolteye dikkat etmelidir. Elbisede dekolte ne kadar derin olursa boyun kısmı da o kadar uzun görünmektedir.

gogusleri-daha-kucuk-gosterecek-ip-uclari (2)

Bu nedenle kalkık ve balıkçı, U kesimli yakalardan uzak durulması iyi olacaktır. Çok fazla dekolte ise kıyafeti ucuzlaştıracaktır. Bu nedenler bu durumu iyi ayarlamakta fayda olacaktır. İkinci olarak boyuna çizgilere önem vermek de küçük göğüs konusunda önemli bir ayrıntıdır.

Ölçüleri XL olan bir üst bedende daha zayıf gösterebilecek dik çizgiler önemlidir. Yatay çizgilerden kaçınmak gerekmektedir. Yatak çizgiler boyu olduğundan daha kısa gösterecektir hem de kilolu görünmenize neden olabilecektir. Kıyafette başka bir odak noktası belirlemek, makyajı biraz farklılaştırmak da yine lazım olacak ipuçları arasındadır.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Elbise Kombinleri başlıklı makalemizde büyük beden elbise, büyük beden elbise kombinleri ve büyük beden giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir