Göbek Eriten Çok Konuşulan Kür

Göbek Eriten Kür
Göbek Eriten Kür

Yanlış duymadınız evet bu kür bu günlerde en çok konuşulan kürler arasındadır. Fakat bu kürün diğerlerine nazaran daha özel olmasını sağlayacak ise direkt olarak uygulama alanı ve başarıda neredeyse %100’lük dilimlere ulaşan bir başarı payıyla göbek bölgesinde sizi zor durumda bırakan yağları eritmesiyle ünlenmiştir.

Bu karışımı yiyenlerin göbekleri istedikleri seviyelere rahatlıkla iniyor diyebiliriz.  Göbek bölgesi yağlarından kurtulmak isteyen kişiler, doğal yollarından yararlanarak daha kalıcı çözümler keşfetmiş olacaktır. Bu kürün oluşumunda yer alan üç baharatı hazırlamak ve karışımını yapmak yağ yakmak konusunda iyi bir çözüm almanızı sağlayacaktır.

Deneyenlerin birinin yorumu ise şu yönde olmuştur. Bu göbek eriten kürü haftada iki kez uygulamış ve günde yarım kiloya kadar vermeyi başarmış. Karında oluşan şişliklerin kabızlıkların ya da ödemin de yine bu kürle giderilmesi son derece etkilidir diyen deneyin kişiler aynı zamanda bu kürün metabolizmayı da oldukça iyi şekilde hızlandırdığını vurgulamaktadır.

İçerisinde tamamen doğal oldukça ekonomik malzemeler bulunan bu kürü yapmak oldukça basittir. Bu kür için bir kase kadar yoğur içerisine birer çay kaşığı olacak şekilde toz zerdeçal, toz zencefil ve toz tarçını koyarak iyice karıştırmalıyız.  Bu oluşacak karışımı haftada iki kez gece uyumadan önce yani gece uyumadan üç ya da dört saat kadar önce yemeliyiz.

Üzerine ise üç ya da dört bardak kadar su içmeliyiz. Bu kürü yaparken ise dikkat edilmesi gereken şeyler arasında, mutlaka o gün için spor yapabilirsiniz. Aynı zamanda göbek eritme egzersizlerini koşuyu ve yüzmek gibi iyi gelebilecek yardımcı çalışmaları da yaparak daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı