Ana Sayfa Moda Giysi Altında Ayakları Küçük Göstermek

Giysi Altında Ayakları Küçük Göstermek

Giysi Altında Ayakları Küçük Gösterme
Giysi Altında Ayakları Küçük Gösterme

Elbise altında ayakları küçük göstermek için nasıl giyinmeli konusunda sizlere bilgiler vermek istedik. Ayaklarınız büyük görünümdeyse ve ayaklarınızın vücudun geri kalan kısımlarıyla orantılı şekilde görünmesini isteyebilirsiniz. Aslında bu cerrahi müdahalelerle de mümkün elbette, ama biz sizlere küçük giyim farklılıklarıyla ayaklarınızın daha küçük görünmesini sağlamanıza bu yazımıza yardımcı olacağız.

Böylelikle ayakların küçük görünmesini sağlayarak giyinme belirgin şekilde dikkat çekmemesini sağlayabilirsiniz. Elbise altında ayakları küçük göstermek için genişleyen kot pantolon ya da pantolon giyebilirsiniz. Ayakların büyük görünmesini istemiyorsanız paçalara doğru genişleyen pantolonlar giyebilirsiniz.

Kesinlikle dar paça türü pantolonlar tercih etmemelisiniz. Bu türdeki pantolonlar ayakları büyük gösterecektir. Kısa etekler ve ya kısa pantolonlardan da kaçınmak gerek. Bu tür bir giyimde diz altındaki etekler ayağınıza ulaşmadan biteceği için ayakları daha büyük gösterebilir.

Sadece diz üzeri etek ya da şortlar giyinmek gerek. Bacakları uzun göstermek için bu giysileri giymek doğru olacaktır. Bunu yapınca bakanların dikkatini ayaklardan alıp bacaklara yönlendirmiş olacaksınız. Etek boyunun ayak üzerinde yani tam olarak bilekte olmamasına özen gösterdiğiniz taktirde yine ayaklar tamamen kamufle olabilecektir.

Geniş türde bir kemerle ayakları dengelemek gereklidir. Bele takılacak genişçe bir kemer ayakla rekabet içinde olacağından bu da sizin için önemli bir artı olacaktır. İnce bir kemer tercih ederseniz gözün aşağı kayması kesinlikle olasıdır. Fakat belde yer alacak geniş türden bir kemerle bacaklar daha uzun görünecektir.

Dar etekten kaçınmalısınız. Vücuda güzel oturabilecek dar etekler ayakların büyük oluşunu engelleyemeyecektir.  Yine ayakların olduğu bölgeyi kapalı tutmak da dikkati farklı yönlere çekmek için ideal bir yöntem olacaktır. Aynı zamanda parlak desenler ve renklerde gömlekler giyebilirsiniz. Vücut üst kısmına ise kolye, eşarp ve küpe takarak göz alıcı aksesuarlarla gözün aşağı kısımdan ziyade üst kısımda gezinmesini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here