Geri Dönüşüm Paspas Yapımı

Geri Dönüşüm Paspas
Geri Dönüşüm Paspas

İnternet kullanımının ciddi anlamda yaygınlaşması artık insanlar arası farklı paylaşımların da etkin şekilde gerçekleşmesine olanak tanıdır. Özellikleri bakımından sizlerin de dikkatini çekecek olan birçok proje günümüzde paylaşımlar içinde yerini alıyor. Özellikle geri dönüşüm sağlayabileceğiniz harika uygulamalar bu bakımdan ciddi anlamda başarılılar ve ilgi görüyorlar. Sizler ile bu projemizde de artık kumaşlardan paspas yapımını inceleyeceğiz. Etkili bir sonucu alacağınızdan emin olacağınız bu uygulama sayesinde çok özel ve farklı bir değerlendirme yapabilirsiniz. İşlem için sadece basit dikiş bilmeniz de yeterlidir. Uygulamadı çok kolay, görüntü olarak çok çık olan bu ürünler ile sizler de inanılmaz sonuçları alabilirsiniz.

İşlem için eski penyeleri, elbiseleri kullanabilirsiniz. Bunun için artık kullanılmayan bu kumaşları 1 cm eninde iplere dönüştürmeniz gerekiyor. Bu şekilde çok farklı ve başarılı sonuçları elde edeceğinize eminiz. Gelin şimdi işlemleri nasıl yapacağımıza bir bakalım.

artık kumaşlardan paspas nasıl yapılır

Gördüğünüz gibi ince kestiğiniz ipleri bir etamin kumaş üzerine işleyeceğiz. Bunun için önceden kurşun kalem ya da sabun ile bir kalıp oluşturabilirsiniz. Ana hatları yapıp, sonrasında farklı renkler ile dolgu işine başlayacağız. İpleriniz yani kestiğiniz kumaşlar kaşın olduğu için, çok çabuk bir şekilde işlemler üremeye başlayacaktır.

artık kumaşlardan paspas resimli anlatım

Mümkün oldukça canlı ve zır renkleri kullanmanız, inanılmaz sonuçları almanızda sizlere yardımcı olacaktır. Özel artık kumaşlardan paspas yapımı, kısa sürede elinizin alışacağı, çok zevkli ve inanılmaz keyifli bir sonucu verecek türden.

artık kumaşlardan paspas

Evet, şablonun içi dolmaya başladıkça, çok daha inanılmaz ve güzel bir sonucun çıktığını görebilirsiniz. Renk ve model seçiminde kesinlikle özgürsünüz. Bu şekilde sizler de inanılmaz örtüler, paspaslar ve farklı şekillerde özel işleme panolar yapabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Paspas Resimli Anlatım

Aralara, kum boncuk ile renklendirmeler de yaparak, artık kumaşlardan paspas modeline daha ciddi bir görüntü kazandırmanız mümkündür. Bu şekilde etkileyici ve inanılmaz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu işlem tamamen sizin zevkinize ve elinizde malzemelere bağlı olan bir durumdur.

Geri Dönüşüm Paspas

Çok kısa sürede bu şekilde bir kilim ya da paspas yapabilirsiniz. İnanılmaz güzel ve farklı renkli tişörtlerin harika sonuçları vereceğinden emin olabilirsiniz. Kenarına da birit geçerek artık kumaları kapatabilirsiniz. Bu uygulama ile inanılmaz pikeler de yapmanız mümkün.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı