Ana Sayfa Dekorasyon Geometrik Desenli Oturma Odası

Geometrik Desenli Oturma Odası

Geometrik oturma odaları
Geometrik Desenli Oturma Odası 3

Farklı Tarzlarda Geometrik Desenli Oturma Odaları

Farklı olmak herkesin bir şekilde içinde olan bir şeydir. Evlerimizde, hayatımızda, kıyafetlerimizde, başarılarımızda hep farklı olmak isteriz. Özel ve farklı tasarımlar sayesinde aslında evinizi farklı ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz oldukça değişik ve özel geometrik dekorasyon fikirleri ile harika alanları sizlerde yaratabilirsiniz. Bu şekilde özel ve farklı evlere sahip olabilirsiniz. İşte sizlere fikir verebilmek adına hazırladığımız geometrik desenler ile bezenmiş oturma odası dekorasyon fikirleri…

 

desenli oturma odası

Harika renkler ile bezenmiş bu canlı odanın halıları ile geometrik dekorasyon sağlanmış. Özel ve farklı yuvarlak desenli minderler ile kombin yapılmış.

Geometrik tarzda oturma odaları

İşte size biraz boya bir küçük minder ile harika bir geometrik dekorasyon örneği. Özel ve farklı pastel renklerin uyumu harika değil mi? Bu alanda bu matematiği çıkarttığınızda oldukça sadeleşecektir.

Geometrik oturma odaları

Zemin boyası ile yapılan harika bir geometrik dekorasyon örneği daha. Mobilyalar ile uyumlu seçilmiş bu renkler sayesinde oldukça hoş ve güzel bir alan yaratılmış.

Oturma odası tasarımları

Ufak dokunuşlar ile neşelenen bir odamız daha. Halı, minderler ve genel renk uyumu geometrinin en güzel örneği. Bu fikirler sayesinde sizlerde oldukça başarı modeller yapabilirsiniz.

Oturma odası dizaynları

Siyah ve beyazın inanılmaz şıklı, geometri ve harika bir dekorasyon… Bu üçleme ile en özel mekanları oluşturmak gerçekten marifet isteyen bir konu.

Oturma odası farklı tasarım

Yerde düz çizgiler daha bir oturaklı dursa da kanepe üzerinde ki minderler ve duvarda ki tablo özel bir değişim yaratmış. Avize ise yine geometrik dekorasyonda rahatlıkla kullanılabilecek tarzda bir model.

Desenlerle oturma odaları

Sade ve şık geometrik dekorasyon örneklerinden birisi de sanırız bu. Sadece döşenmiş ancak yastıklarda ki desenler odaya ufak bir hareket vermeye yetmiş gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here