Gelinliğinizi Burcunuza Göre Belirleyin

Gelinliğinizi Burcunuza Göre Belirleyin!

Gelin adayları, artık gelinlik modelinizi belirtmede burcunuz size yardımcı olabilir. Burcunuzun özellikleri, size hangi gelinliğin daha iyi olması gerektiğini söyler.

Kova Kadınları

Bir kova kadını, özgürlüğüne inanılmaz düşkündür. Bu yüzden de onları sıkacak, içinde rahat edemeyeceği bir modeli asla tercih etmemelidir. Mini gelinlik ya da uçuş uçuş bir gelinlik modeli kova kadınlarının dikkatlerini çekecektir.

Gelinliğinizi Burcunuza Göre Belirleyin

Balık Kadınları

Bir balık kadını, genelde fazla hassas ve duygusaldır. Dolayısıyla tercihlerini fildişi ya da krem gibi yumuşak renklerden yana kullanmaları daha doğru olacaktır. Gelinlik modelinde de tüy motifini kullanmalılardır.

Koç Kadınları

Bir koç kadını, lüks ve pahalı yaşamı sever. Bu yüzden de gelinlik tercihlerini en gösterişli olanından yana kullanmayı severler. Kabarık modeller en fazla tercih edilmesi gereken modeller arasında yerini alır.

Boğa Kadınları

Bir boğa kadını, ince ve narin görünüme sahiptir. Zarif olmayı, kendileri için en önemli özellik olarak görürler. Bundan dolayı gelinlik seçimleri, zarif ve düz kesimli modeller olmalıdır. Renk olarak, krem rengini düşünebilirler.

Gelinliğinizi Burcunuza Göre Belirleyin 2

İkizler Kadınları

Bir İkizler kadını, fiziksel olarak, ince ve uzun yapılıdır. Onlara kısa ve mini gelinlik modelleri çok daha fazla yakışacaktır. Zaten uzun oldukları için de ayakkabı tercihlerini babetlerden yana kullanmalılardır.

Yengeç Kadınları

Bir yengeç kadını, sadelikten ve klasikten vazgeçemez. Bir yanı uçuş uçuş bir plaj gelini olmak ister diğer yanı, klasik ve zarif. Gelinliğinin rengi mutlaka saten- organze olmalıdır.

Aslan Kadınları

Bir aslan kadını, şıkır şıkır ve süslü olmayı çok sever. Gelinlik tercihlerini yaparken mutlaka gelinliğinin bir tarafında büyük bir çiçek deseni ya da dantel bulunmalıdır. Gösterişli bir gelinlik onları çok mutlu edecektir.

Başak Kadınları

Bir başak kadını, oldukça detaycıdır. Gelinliğinin her detayı onun için büyük önem taşır. Dümdüz bir gelinlik onları asla tatmin etmeyecektir.

Terazi Kadınları

Bir terazi kadını, girdiği tüm ortamlarda en dikkat çekici kişi olmayı, güzel görünmeyi çok sever. Bu yüzden gelinliklerinin, hiç kimsede olmayan bir model ve klasik görüntüden fazlasıyla uzak olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Akrep Kadınları

Bir akrep kadını, seksiliği ve göz alıcılığı her zaman ön planda tutar. Bu yüzden dekolte gelinlikler onlar için vazgeçilmezdir.

Yay Kadınları

Bir yay kadını, kova burcu kadını gibi özgürlükçü bir yapıya sahiptir. Gelinlik seçimi yaparken en rahat olabileceği, dans ederken asla sıkıntı yaratmayacak bir model tercih etmelidir.

Oğlak Kadınları

Bir oğlak kadını, oldukça güzel ve alımlıdır. Gelinliklerini daha çok straplez kesim veya kalp modelinden yana kullanmaları daha doğru olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı