Fıstıklı Şal Anlatımlı Örnekler

Fıstıklı Şal Anlatımlı Örnekler
Fıstıklı Şal Anlatımlı Örnekler

Bayanlar anlatımlı örgü işlerine her zaman farklı bir açıdan bakar. Anlatımlı örnekler biraz daha güzel ve kolay olmaktadır. Anlatımlı fıstıklı şal örnekleri el işleri arasında el yapımı olan hazır ürünlerin yanında çok daha değerlidir. El işlemeleriyle yapılmış örgüler bayanlar tarafından çokça tercih edilmiştir.

En çok yapılan el işi örgü modelleri arasında ise şallar geliyor diyebilirim. Bu işi yapmasını seven bu işe eli yatkın olan bayanların şal denemesi çok daha şahane ürünler ortaya çıkartmaya yetmektedir.

Tığla yapılmaya başlanan bazı türler şallar fıstıklı modellere dönüşmektedir. Fıstıklı şal modelleri hanımların ilk denemede başarılı sonuçlar alabilecekleri örnekler arasında yer almaktadır. Kolay olması ve şık olmaları bakımından tasarımları bakımından ön plana çıkan bu türleri hanımlar kesinlikle sevmektedir.

Bu şal türünde fıstık detaylarına sahip olan şal modelleri kesinlikle tığın aynı bölgeye birkaç kez batırılması usulüyle oluşturulmaktadır. Tabi ki bu parçaları bir araya getirdiğinizde kesinlikle anlamlı bütünlük elde edebilirsiniz rahatlıkla. En yeni olan şal modelleri arasındaki bu tasarımlar kesinlik bayanların çok seveceği türlerdendir.

Bu arada bu şalları yaparken farklı olmasını sağlamak konusunda en basit olan yöntem ise simli iplerle olacaktır. Simli iplerle yapılmış olan şal modelleri kesinlikle daha çok ön plana çıkartacaktır. Fıstıklı türde şal modelleri tek renklerden oluşmaktadır diyebilirim.

Tek renkli şal modellerinden kesinlikle en sık tercih edilen modeller arasındadır. Bayanların sevdikleri tek renkle yapılan örgü türleri el emeği olmalarından dolayı daha çok ön plana çıkmaktadır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı